Родина чиновників на Запоріжжі цілий рік накопичували на новенький спорткар

Родина чиновників на Запоріжжі цілий рік накопичували на новенький спорткар

Начальник Більмацького районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Запорізькій області Круть Світлана Василівна 13 лютого подала  до НАЗК повідомлення про суттєві зміни в майновому стані. Чиновниця повідомила про придбання автомобіль KIA Sportage, 2019 року випуску, вартістю 486 720 гривень.

Згідно з прайсом офіційного дилера автомобілів КІА в Запоріжжі та Запорізькій області компанії «ГРАД АВТО» за таку вартість можна придбати Sportage з бензиновим двигуном,  об’ємом 1,6 літрів, з автоматичною коробкою передач у комплектації Classic.

Центри пробації, одні з яких очолює Світлана Круть були створені у 2017 році замість відділів кримінально-виконавчої служби, основними завданнями Центрів пробації є:

  • здійснення контролю за виконанням покарання у виді штрафу;
  • виконання адміністративних стягнень у виді громадських робіт та виправних робіт;
  • здійснення нагляду за особами, звільненими від відбування покарання з випробуванням.

За даними декларації Світлани Круть за 2018 рік, члени її сім’ї також працюють на державній службі. Так, її чоловік Геннадій Круть обіймає посаду начальника Розівського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Запорізькій області, а син Костянтин Круть працює спеціалістом у Більмацькій селищній раді Більмацького району Запорізької області.

Протягом 2018 року родина отримала сукупний дохід у розмірі 451 955 грн, з них дохід Світлани Круть складав 181 994 грн, дохід Геннадія Круть – 173 071 грн, а Костянтина Круть – 96 890 грн.

Станом на 31 грудня 2018 готівкових коштів, або коштів, розміщених на банківських рахунках не задекларовано.

Також родина має у власності два житлових будинки, одну земельну ділянку, автомобіль Chevrolet Aveo SF69Y, 2007 року випуску та причіп. Ще три земельні ділянки належать їм на праві користування.

Враховуючи вартість придбаної автівки (486 720 гривень), виходить, що родина Круть повинна цілий рік накопичувати грошові кошти, не витрачаючи ні копійки з отриманих доходів, щоб придбати авто.

Якщо Вам відомі:

  • 1. факти порушення законів України посадовими особами;
  • 2. факти про корупційні схеми у державних органах, комунальних підприємствах та органів місцевого самоврядування;
  • 3. зловживання службовим становищем посадових осіб.

Звертайтесь до ГО "Справжні дії":

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі