Родина загиблої дівчинки просить допомоги запоріжан, щоб довести брехню директора парку «Дубовий гай»

Родина загиблої дівчинки просить допомоги запоріжан, щоб довести брехню директора парку «Дубовий гай»

Родина загиблої дівчинки у парку «Дубовий гай» шукає свідків та речові докази, аби довести брехню директора парку Олега Комаренко.

Адвокат родини Володимир Ляпін, на своїй сторінці у Фейсбук розмістив повідомлення з проханням, відгукнутися свідкам злощасної події та надати світлини зроблені у той день, щоб довести брехню робітників парку та його директора щодо попереджувальних табличок.

«Також прошу відгукнуться свідків хто бачив падіння дерев'яної статуї до 08.03.2020, так як в соціальних мережах багато постів про падіння дерев'яного ведмедя задовго до трагічних подій. На прохання батьків прошу не перераховувати гроші на картки які не мають до них ніякого відношення, наживатися на такому горі це остання справа » - йдеться у повідомлені.

Небайдужі запоріжани, у Інтернеті розміщують фото своїх дітей з місця подій, у різні пори року та безпосередньо 8 березня, де чітко видно, що ніяких табличок, про наявність яких запевняв пан Комаренко – немає.

У свою чергу запорізькі активісти, вже подали повідомлення про проведення мітингу біля стін Запорізької міської ради, який відбудеться 18 березня, з 16 до 18 години.

Організатори мирної акції, вимагають від міського голови Володимира Буряка вийти на зустріч з мітингувальниками, або представити уповноважену особу та надати інформацію та пояснення щодо результатів проведення службового розслідування, встановлення винних та притягнення їх до відповідальності.

Очікувана кількість людей на своєрідній акції – 150 осіб.

У соціальній мережі досі не вщухають баталії з приводу трагедії. Наприклад громадський активіст Денис Тарасов вважає винним не тільки директора парку «Дубовка», але й керівництво Національної поліції у Запорізькій області.

Ще один із міських активістів, наголосив на значиних проблемах парку відпочинку, на які багато років усі заплющували очі, однак тільки після трагедії місцева влада прозріла та вирішила про них згадати та ще й попіаритись аби отримати, за словами автора – «політичні бали».

Допоки шукають хто прав, а хто винен, батько загиблої Ані Ждан виразив подяку небайдужим та хоче, аби вжили максимальних заходів до того, щоб в подібних місцях відпочинку «не гинули наші діти» - зазначив він.

Прощання з дівчинкою відбудеться завтра, 12 березня за адресою Шкільна 46, другий під'їзд, о 10.00 годині.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі