"Роман Іванісов виключений з партії "Слуга народу", ми цим пишаємося " - Зеленський

'Роман Іванісов виключений з партії 'Слуга народу', ми цим пишаємося ' - Зеленський

Президент Володимир Зеленський у своєму новому відеозверненні, яке розмістив у соціальних мережах, прокоментував ситуацію, яка склалася у фракції "Слуга народу" через нещодавній скандал з судимістю нардепа Романа Іванісова.

"Третій депутат був виключений з партії Слуга народу. Ми цим пишаємося, бо у нас триває очищення, ми дійсно партія народна", - заявив він.

За словами Зеленського, в партію "набрали людей з народу", і в разі появи про них компрометувальної інформації, будуть прийматися відповідні рішення.

"На жаль, будемо знаходити серед людей, тому що це не наші родичі, це не наші друзі. Коли будемо знаходити таких людей — будемо виключати", - прокоментував він.

Нагадаємо, на просторах Інтернету з’явилася новина про те, що «слугівець» Роман Іванісов, який був обраний у Рівненській області, у 1995 році було заарештовано Куйбишевським райвідділом Запорізької області за ст. 117 ч. 3 - ґвалтування неповнолітньої, та ст. 118 ч. 2 - зґвалтування неповнолітньої неприродним чином. 22 вересня того ж року він прибув до СІЗО, звідки за постановою Куйбишевського суду Запорізької області був через три дні випущений. Однак вже через місяць, правоохоронні органи, затримали Іванісова за ідентичними статтями.

Під час зустрічі з журналістами в Очакові, Володимир Зеленський заявив, що змусить депутата «Слуги народу» Романа Іванісова скласти мандат та покинути партію, якщо інформація про непогашення судимості підтвердиться.

«Завтра у мене будуть реальні дані, я хочу розібратися, фейк це чи реально у нього є причетність до кримінальної справи, пов’язаної зі зґвалтуванням. Якщо завтра хоч щось, я вимушу цю людину скласти мандат і піти з партії «Слуга Народу». Людина буде покарана, якщо були почищені дані», — запевнив президент.

А під час брифінгу генеральний прокурор України Руслан Рябошапка заявив, що депутат Роман Іванісов все ж таки відбував покарання за зґвалтування. За його словами, перевірку погашення судимості проводила не Генпрокуратура, а інші правоохоронні органи.

«Ті факти, про які ви говорили (тюремний термін за зґвалтування — ред.), підтвердилися. Судимість була погашена, і тому вважається, що людина не судима на даний момент. Це важливо», — сказав Рябошапка.

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі