Люксові авто та мільйонні збереження: на чому заробляє секретар Мелітопольської міськради

Люксові авто та мільйонні збереження: на чому заробляє секретар Мелітопольської міськради

Для заробітку хороших грошей можна не лише вести бізнес, а й поєднувати підприємницьку справу з держслужбою. Так зробив і герой нашої рубрики "Задекларовані та щасливі" - співробітник Мелітопольської міської ради з люксовими автівками та мільйонними активами.

Роман Романов - секретар Мелітопольської міської ради та бенефіціар ТОВ "Соцінновація". Ще у 2014 році він балотувався до Верховної Ради 8-го скликання як мажоритарник, але не пройшов до депутатського складу. Е-декларація Романа Вікторовича - справжній колодязь грошей і дороговартісного майна.

Так, чиновник задекларував 6 нежитлових приміщень, житловий будинок та кілька земельних ділянок загальною площею 54,4 тис. кв.м. Також чиновник володіє карабіном Colt Competition (88 тис. грн) та наручним годинником Franck Muller Crazy Hours (72 тис. грн). 

В автопарку подружжя Романових аж п'ять транспортних засобів - BMW 4281 2013, BMW X5 2013, Fiat Doblo 2008, Peugeot Bipper 1399 2008, Lexus GS 350 2012.

Роман Романов активно веде бізнес-діяльність. Зокрема, він є бенефіціарним власником на ТОВ "Соцінновація", ТОВ "База відпочинку "Стандарт", БО "Фонд Романа Романова", ФГ "Романов Р.В.". 

Серед нематеріальних активів - торгові марки "Кохана водиця", "Максифрут", "Мирненська", "Плюсік", "Аромаюг", "Белуга", "Мирненський заповідник".

У 2019 році підприємницька діяльність принесла секретарю міськради 937 тис. грн, а його дружині - 1,433 млн грн. Зокрема, чиновник отримав заробітну плату у ТОВ "Соніннованція" в розмірі 19,5 тис. грн, у ТОВ "Спецмонтажінновація" - 29 тис. грн, у виконавчому комітеті міської ради - 306 тис. грн.

Однак грошові активи перевищують доходи посадовця у понад 10 разів. Так, у готівці родина зберігає 4,2 млн грн. Крім того, Роман Вікторович позичив 900 тис. доларів (приблизно 23,742 млн грн) Лілії Бондаренко. У свою чергу, дружина секретаря позичила Руслану та Олені Турубарам 300 та 350 тис. доларів відповідно (приблизно 7,914 та 9,233 млн грн).

Як бачимо, одне іншому не заважає, тож державна служба - це не привід не вести бізнес-справи.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі