Великий будинок і мільйонні позики: депутат Запорізької міськради оприлюднив свої статки

Великий будинок і мільйонні позики: депутат Запорізької міськради оприлюднив свої статки

Депутатам Запорізької міськради живеться добре, і важко з цим посперечатися. Місцеві обранці лише встигають збільшувати свої статки, зберігаючи депутатський мандат. Сьогодні ми поговоримо про одного з членів фракції "Наш край", який нещодавно оприлюднив інформацію про своє майнове становище.

Роман Таран - представник партії "Наш край", колишній секретар міської ради, колишній посадовець у Запорізькій Товарній Біржі, виробничого кооперативу "Хорт", ТОВ "Александр, ЛТД" та КП "запорізьке міське інвестиційне агентство". 

За даними руху "Чесно", у 2017 році Роман Таран посів третє місце в рейтингу депутатів Запорізької міськради з найбільшою кількістю нерухомості. Однак і зараз Роман Таран демонструє таланти у заробітку грошей.

Так, у декларації депутата зазначається три квартири, три житлових будинки і кілька земельних ділянок загальною площею понад 5 тис. кв.м. Варто відзначити, що один із житлових будинків депутата має площу 468,5 кв.м., а це вже доволі немаленька житлова територія для одного подружжя.

В автопарку родини дві автівки - на чоловіка та дружину. Зокрема, це Skoda Ocravia 2016 та Mazda CX-5 2015.

У 2019 році Роман Олегович отримав 407 тис. грн заробітної плати у Запорізькому національному університеті, 61 тис. грн зарплатні у ТОВ "Александр-Девелопмент", 32 тис. грн страхових виплат. натомість. Дружина депутата заробила у 2019 році 19,2 тис. грн у КУ "СЦЗО" ВРР ЗО. 

На банківських рахунках родина зберігає 384 тис. грн, у готівці - 179 тис. грн. Однак у грошових активах є ще один цікавий пункт - подружжя Таран позичило третім особам 97 тис. доларів (понад 2,5 млн грн) та 200 тис. грн.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі