СБУ розслідує крадіжку коштів на будівництві запорізьких мостів

СБУ розслідує крадіжку коштів на будівництві запорізьких мостів

Триває досудове розслідування за фактами розкрадання бюджетних коштів в особливо великих розмірах

Сьогодні, 1 жовтня, слідчий суддя Орджонікідзевського районного суду Запоріжжя, розглянувши у судовому засіданні клопотання СБУ України у Запорізькій області про тимчасовий доступ до речей і документів, задовольнив клопотання і виніс ухвалу про надання тимчасового доступу (із можливістю вилучення) до речей та документів Служби автомобільних доріг у Запорізькій області.

Про це виданню «Факти Запоріжжя» стало відомо з власних джерел.

Зокрема, суддя ухвалив рішення про надання тимчасового доступу до наступних документів САД:

- оригіналів всіх документів з проведення закупівлі у одного учасника з  коригування стадії «Проект» об’єкту «Будівництво автотранспортної магістралі через р. Дніпро в м. Запоріжжі» (автомобільна дорога Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя (через м. Кременчук)-Маріуполь «Під’їзд до о. Хортиця (автотранспортна магістраль через р. Дніпро у м. Запоріжжі)», переможцем якого визначено Товариство з додатковою відповідальністю «Інститут Дніпродіпротранс»;

- всіх первинних фінансово-господарських та бухгалтерських документів щодо укладання та виконання договору на проведення вказаних робіт, укладеного з ТДВ «Інститут Дніпродіпротранс» з усіма змінами, доповненнями (додатками), специфікаціями, актів прийому-передач, звірки розрахунків, накладних, податкових накладних, рахунків-фактур, платіжних доручень, виписок по рахункам щодо перерахування коштів на рахунки ТДВ «Інститут Дніпродіпротранс», сертифікатів якості, книг обліку виконаних робіт, відомостей щодо об'ємів виконаних робіт відповідно до укладеного договору (договорів), реєстрів виданих та отриманих податкових накладних;

- інших документів, що відображають взаємовідносини ТДВ «Інститут Дніпродіпротранс» із Службою автомобільних доріг у Запорізькій області щодо підписання та виконання вказаного договору (договорів) з коригування стадії «Проект» об’єкту «Будівництво автотранспортної магістралі через р. Дніпро в м. Запоріжжі» (автомобільна дорога Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя (через м. Кременчук)-Маріуполь «Під’їзд до о. Хортиця (автотранспортна магістраль через р. Дніпро у м. Запоріжжі)».

Відомо, що Службою безпеки України в Запорізькій області проводиться досудове розслідування в кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за фактами розкрадання бюджетних коштів в особливо великих розмірах за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого,  ч. 5 ст. 191 КК України.

У ході досудового розслідування встановлено, що посадові особи ТДВ «Інститут Дніпродіпротранс» шляхом внесення до офіційних документів - актів виконаних робіт завідомо неправдивих відомостей щодо вартості виконаних робіт на виконання договорів, укладених за результатами проведених процедур державних закупівель із Службою автомобільних доріг у Запорізькій області, привласнили кошти державного підприємства у великому розмірі.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі