Що пасажири та водії думають про рівень перевезень в громадському транспорті (відеоопитування)

Що пасажири та водії думають про рівень перевезень в громадському транспорті (відеоопитування)

Попри те, що по всій країні підвищилися ціни за проїзд, ми не перестаємо регулярно читати у ЗМІ та соцмережах про небезпечні випадки за участі громадського транспорту.

То під час рейсу у маршрутки колесо відпало, то двері розбиті, подерті сидіння, то не має крісел, подекуди, навіть, замість скла - величезні латки зі скотчу чи пластмаси. Та курсують нашим містом і сучасні автобуси, тролейбуси та маршрутки. Тож, журналісти «Фактів Запоріжжя» вирішили поцікавитися громадськими «настроями» з приводу якості перевезень.

Якими маршрутами мешканці міста найчастіше користуються, як оцінюють рівень надання послуг, як водії громадського транспорту ставляться до пільговиків (пенсіонерів та АТОвців -ред.), та як працюється маршрутчикам у Запоріжжі,- про це детальніше в нашому сюжеті. Нагадаємо, 1 листопада у Запоріжжі подорожчав проїзд: в маршрутках до 7-10 грн, в електротранспорті до 4 грн. В середньому, перевезення подорожчало на 2 грн за усіма маршрутами міста.

Тобто, з моменту підвищення цін пройшло чотири місяці.

Найдорожчими залишаються маршрути на Бабурку (№55 і №92), проїзд коштує 10 грн (до цього було 8,5 грн). Найдешевшим залишається муніципальний транспорт - ціни піднялися лише на проїзд в міських автобусах - замість 4-х грн тепер квиток обходиться в 5, а ціна талончика в тролейбусах і трамваях становить 4 грн.

Читайте також:

Мільйонні надходження, 3 квартири, 2 авто: один із найбагатших депутатів міськради оприлюднив декларацію

Авторка антикорупційних законопроектів Катерина Константинова оприлюднила декларацію

І про 100-гривневий борг не забув: депутат Запорізької міськради оприлюднив щорічну декларацію 

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі