Секрети Слепян, звільнення Савченко, екологічна криза: підсумки дня в Запоріжжі

Секрети Слепян, звільнення Савченко, екологічна криза: підсумки дня в Запоріжжі

Найголовніше та найважливіше за 11 вересня.

Як з гуски вода: в чому секрет «довгожительства» у Запорізькій ОДА Елли Слепян?

Біографія та стрімке просування кар’єрними сходинками колишньої в.о. та водночас першого заступника голови Запорізької облдержадміністрації Елли Слепян викликає не аби який подив. Для простої вчительки математики на старті професійної діяльності призначення на посаду очільника регіону – не аби яке досягнення, далеко не всі вчителі можуть похизуватися ні такими статками, ні такими трудовими успіхами. (Читати)

Одіозна чиновниця Запорізької ОДА написала заяву на звільнення

У вівторок, 10 вересня, стало відомо, що начальниця відділу підготовки аналітичних, інформаційних матеріалів апарату Запорізької ОДА та ексрадниця колишнього голови Костянтина Бриля  Юлія Савченко написала заяву про звільнення з посади. (Читати)

На Запоріжжі голова райдержадміністрації не пройшов перевірку НАЗК

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) знайшло недостовірну інформацію у декларації голови Токмацької райдержадміністрації Запорізької області Джіоєва Гурама Данієловича. (Читати)

Керівник "Держрибагенства" влаштував кадрову перестановку та обійшов стороною Запоріжжя?

На днях очільник Управління «Держирибагенство» Ярослав Бєлов відсторонив від виконання службових обов’язків начальників Хмельницького та Київського відомств. Зокрема, йдеться про Андрія Полудняка, який очолював Хмельницький рибоохоронний патруль. За думкою пана Бєлова, яку він висвітлив на своїй сторінці в Фейсбуці, причина звільнення полягає у бездіяльності незаконного знищення риби на охоронюваній зоні. (Читати)

Екологічна катастрофа навколо Утлюкського лиману на Запоріжжі потребує негайного втручання

До редакції видання «Факти Запоріжжя» звернулись небайдужі еко-активісти з ГО «Справжні дії», які попросили розібратись в питанні екологічної безпеки навколо Утлюкського лиману та висвітлити інформацію щодо нього широкому колу читачів. (Читати)

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі