Сектор банкрут: у Запоріжтрансформатор арештовують майно

Сектор банкрут: у Запоріжтрансформатор арештовують майно

"Запоріжтраснформатор" повідомляє про банкрутство

31 жовтня Госпсуд Запорізької області в рамках справ №908/2828/19 про банкрутство ПрАТ “Запоріжтрансформатор” задовольнив клопотання розпорядника майна та наклав арешт на все рухоме і нерухоме майно підприємства (зокрема, те, що знаходиться в заставі та іпотеці третіх осіб).

Підприємство має багато контрагентів, зокрема, й банківських установ, які у зв`язку з відкриттям провадження у справі про банкрутство "можуть мати підстави та бажання якимось чином задовольнити свої претензії до боржника коштом його майна, зокрема й шляхом звернення стягнення". Так відповідне клопотання обґрунтував  розпорядник майна ПрАТ “Запоріжтрансформатор”.

Згідно з судовими матеріалами, за інформацією підприємства, розмір його кредиторської заборгованості складає 10 млрд грн, а вартість майна, переданого в заставу, - 1,36 млрд грн. Разом з тим, на 30.06.2019 обсяг активів боржника, які можливо направити на задоволення вимог кредиторів, оцінювався на 3,86 млрд грн

Суд вказав, що відповідно до ч. 1 ст. 40 Кодексу з процедур банкрутства, підприємство має право за клопотанням сторін або учасників справи чи за своєю ініціативою вжити заходів до забезпечення вимог кредиторів. Причому заходи щодо забезпечення вимог кредиторів діють відповідно до дня введення процедури санації і призначення керуючого санацією або до прийняття постанови про визнання боржника банкрутом, відкриття ліквідаційної процедури і призначення ліквідатора, або до закриття провадження у справі (ч. 4 ст. 40 Кодексу).

Провадження в справі про банкрутство ПрАТ “Запоріжтрансформатор” було відкрите ухвалою суду від 17 жовтня.

 

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі