«Щаслива жінка завжди сяє зсередини», – інтерв’ю з організаторкою конкурсів краси Юлією Чернетою

«Щаслива жінка завжди сяє зсередини», – інтерв’ю з організаторкою конкурсів краси Юлією Чернетою

«Мені комфортно з собою».

Існує думка, що Запоріжжя — таке собі консервативне індустріальне місто пострадянського зразка. Що воно аж ніяке не яскраве, прісне і нудне. Мета даного спецпроекту переконати вас у зворотному. Щоразу ми будемо знайомити вас із запоріжцями, які своєю життєвою позицією розвіюють геть ці кліше.

Справжнє Запоріжжя - це зовсім не вулиці, проспекти, будівлі — а люди, які тут живуть. Ми доведемо, що ми непересічне, цікаве і неймовірно талановите місто. Сьогодні в центрі епізоду – організаторка конкурсів краси Юлія Чернета.

Досьє: 34 роки. Народилась і проживає у Запоріжжі. Має дипломи журналіста і психолога. Після навчання в університеті Юлію запрошували працювати в Києві та Москві, але вона обрала рідне місто.

Юлія має складний характер. Вона неймовірна перфекціоністка, адже її завжди тягне до всього правильного та ідеального. Але така риса інколи шкодить Юлії: форс-мажори змушують її нервуватися. Кожна робота, за яку береться жінка, має бути доведена до кінця. Не кожен із оточення Юлії витримує шалений ритм і велику кількість вимог, тому в її команді – лише перевірені роками люди. 

Один із найважливіших проектів жінки – школа хороших манер «Juliet», ідея створення якого з’явилась ще 10 років тому. Жінка розуміла, що дітям у місті не вистачає всестороннього розвитку та певного комплексу, у якому можуть навчити правильно спілкуватися і поводити себе в суспільстві. У школі хороших манер навчають правильно розмовляти, культурно поводити себе, оминати конфліктні ситуації, гарно ходити, танцювати, творити речі своїми руками, розвивають логіку, пам’ять і швидкість реакції.

Зі студентських років Юлія захопилася конкурсами краси. Жінка стала співорганізаторкою конкурсу «Міс Весна», який проводився у Запорізькому національному університеті. У 2010 році один із керівників українського проекту «СтудМіс Україна» побачив відео з університетського конкурсу краси, згодом запросивши Юлію стати засновницею регіонального проекту. Цей захід потрапив до десятки найкращих регіональних конкурсів в Україні за версією журналу «Viva» у 2013 році. Крім того, Юлія є продюсером проекту «Miss Avrora» та організує регіональний дитячий конкурс краси.

Ми ближче поспілкувались з Юлією.

-Чи брали ви участь у конкурсах краси? Якщо так, то в яких?

- Так, я змогла взяти участь у багатьох конкурсах краси. Зокрема, у «Міс Запоріжжя», «Міс Україна» та «Найгарніші жінки України». Мені довелось бути в топі цих конкурсів, а також виборювати різноманітні перемоги й титули. Згодом я зрозуміла, що переросла себе як учасницю, тому почала організовувати ці конкурси.

- Де ви отримували досвід, щоб передати його ученицям школи хороших манер?

- Я дуже багато займалась саморозвитком, відвідувала тренінги з іміджелогії, комунікаційних та інформаційних технологій, психології. Все це сформувало мене як підготовлену до життя особистість. У школі я не викладаю дітям, але намагаюсь показати на своєму прикладі, що будь-яка дівчинка може бути не тільки гарною, але й розумною, ввічливою. Ми підбираємо для школи викладачів, які можуть не просто навчати, але й закохувати в себе дітей.

- Який найкумедніший випадок стався з вами у школі хороших манер?

- Курйозів у нас буває багато, адже ми працюємо з дітьми. Один із найкумедніших випадків стався з нами, коли до школи прийшов навчатися перший хлопець підліткового віку. Одного разу мама 15-річного боксера відвідала батьківські збори, розповівши про мотивацію сина прийти до школи. За її словами, хлопець приніс додому рожеву брошуру закладу і сказав, що хоче тут навчатись. Мама була шокована і почала розпитувати, навіщо її синові потрібна школа для дівчат. Хлопець аргументував своє бажання: колись він поведе до ресторану дівчину, але зовсім не знатиме, якими столовими приладами потрібно їсти рибу чи м’ясо. Нам було дуже приємно, адже хлопців, на противагу юним принцесам, у школі не так багато. Часто маленькі діти приходять до школи та починають розповідати, де їх батьки ховають гроші та як сваряться.

- Що вважаєте своїм найголовнішим досягненням?

- Не можу сказати, що в мене є головне досягнення. Я рада, що в моєму житті є школа хороших манер. Щодня дякую долі за те, що не працюю на когось, а маю улюблену роботу. Для мене сильним задоволенням є організація конкурсів краси, споглядання за глядачами під час шоу. Безперечно, не можу уявити себе без моїх дітей. Саме вони мотивують досягати високих цілей. Також вдячна за те, якою людиною я стала. Мені комфортно з собою.

- Хто з відомих людей найбільше вам до душі?

- Мені подобається Моніка Белуччі. Захоплююся нею як жінкою, яка має природню красу та дуже правильне мислення щодо створення сім’ї та кар’єри.

- Ким мріяли стати в дитинстві?

- Ким я тільки не мріяла стати в дитинстві! У 4 роки я хотіла бути гімнасткою або балериною.  Потім мені закортіло були вчителем або вихователем. У сьомому класі я чітко вирішила, що хочу бути журналістом. Це бажання трансформувалось, адже у школі я хотіла стати телеведучою, а в університетські роки зрозуміла, що моє – це писати звичайні тексти, аналітичні матеріали або журналістські розслідування.

- Як ви «перезавантажуєтесь» у перервах від роботи?

- Це важливий момент, адже я часто багато працюю і мало сплю. Часу на відпочинок майже немає, адже потрібно поєднувати організацію конкурсів і виховання маленьких дітей. Одного разу я зрозуміла, що стиль життя «будинок-робота-будинок» змушує мене морально згасати, тому вирішила давати собі достатньо відпочинку. Щоб «перезавантажитись», я зустрічаюсь із друзями, влаштовую поїздки для зміни обстановки, прогулююсь містом і не забуваю про жіночі радощі (раз на тиждень необхідно відвідати спа-салон, зробити манікюр або придбати сукню).

- Чи маєте ви секрет, який дозволяє залишатися в формі?

- Треба багато працювати. Я не вмію ходити до спортзалу, адже спорт – це не моє. Просто багато працюю, мало їм і мало сплю, звичайно ж, виділяючи собі час для відпочинку та жіночих радощів. Але найкращий спосіб залишатися в формі – бути щасливою. Щаслива жінка завжди сяє зсередини, не зважаючи на її колір волосся або фігуру.

- Якщо б у вас була можливість зіграти будь-яку роль у фільмі, яку б ви обрали?

- У дитинстві я відвідувала театральний гурток, у якому мені дуже подобалося. Після закінчення школи я навіть розглядала варіант вступити до університету кіно та акторської майстерності. Мене завжди притягували ролі негативних героїнь, адже позитивних – грати не цікаво. Якби я мала можливість грати якусь роль, вона була б емоційна, зі своєю трагедією, але в жодному разі не одноманітна та спокійна. Я люблю те, що залишає відбиток.

- Як залагодити конфлікт цивілізованим способом?

- Щоб не вестись на провокації і не потрапляти у конфліктні ситуації, необхідно бути щасливою людиною. Такі люди не заздрять, не ображають, не слідкують за чужими життями, не вказують на недоліки. Якщо я чую критику в свою адресу, просто посміхаюсь та йду своїм шляхом. Дурню ніколи не доведеш, що він дурень. На роботі часто доводиться вирішувати якісь неприємні ситуації, тому при цьому важливо залишатися спокійним і коректним.

- Ваш улюблений літературний герой.

- Я читаю доволі різну літературу, але виділити як такого улюбленого героя не можу. Мені подобаються героїні, які мають внутрішній стрижень. Тож будь-яка жінка, яка змогла у книзі подолати всі перешкоди, стане моєю улюбленою героїнею.

- Які навички ви б хотіли освоїти?

- Я хочу навчитися не жити за принципом «все сама», довіряти себе іншим людям та бути трохи слабшою, ніж зараз.

- Якби ви могли відправитися куди завгодно, яке б місце ви вибрали?

- Я б відправилась у 2008 рік, аби накупити там доларів і поміняти за нашим курсом. Але, якщо серйозно, хочеться побувати на Мальдівах. Сподіваюсь, що колись я матиму можливість відвідати гарне місце, схоже на рекламу «Баунті», вимкнути телефон та насолоджуватися океаном, небом, заходами сонця, пальмами.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі