Ще в одному запорізькому гуртожитку зафіксовано спалах коронавірусу

Ще в одному запорізькому гуртожитку зафіксовано спалах коронавірусу

В одному з гуртожитків, який розташований у Заводському районі, виявлено випадок захворюваності коронавірусом. У зв'язку з цим міський штаб зібрався на засідання для оперативного управління заходами по недопущенню подальшого розповсюдження коронавірусу.

Про це повідомили у Запорізькій міській раді.

Наразі хвору відправлено до обласної інфекційної лікарні. Осіб, які контактували з нею, обіцяють перевірити.

Жінка жила у гуртожитку на 4 поверсі, тому у першу чергу візьмуть аналізи у всіх мешканців цього поверху. Цим займатиметься бригада медиків Центру ПМСД. На цьому поверсі проживає 45 осіб. Всі вони залишатимуться на самоізоляції, відповідне зобов’язання їм запропонують підписати під час взяття аналізу. Біля гуртожитку встановлено пост поліції.

За словами учасників засідання, за досвідом гуртожитку в Олександрівському районі всі захворілі були виявлені на одному поверсі. Саме на тому, де проживала перша хвора. Тому на даний момент вирішено обмежити пересування саме мешканців 4 поверху гуртожитку у Заводському районі. У найкоротший термін має бути визначено відповідальних осіб, до яких можуть звертатися мешканці, які залишаться на самоізоляції, за вирішенням важливих для них питань.

За інформацією обласного лабораторного центру, результати аналізів мешканців 4 поверху можна буде отримати вже у понеділок у середині дня. Подальші дії залежатимуть від отриманих результатів аналізів. Також перевірятимуть інших осіб з якими контактувала жінка.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі