Що заважає розвиватися Запорізькому регіону: думка депутатів (Відео)

З кожним роком,  запоріжани все більш незадоволені соціальним розвитком міста та області. За даними незалежного соціологічного дослідження, за екологічними показниками наша область зайняла передостанню ланку серед областей позначивши її стан – жахливо.

Все частіше нашу область та місто можна побачити у Топ антирейтингів за комунальними послугами, дорогами, по відношенню влади до громади тощо.

Недовіра людей до депутатського корпусу зростає. Постає питання кого ж обирати на прийдешніх виборах? Невже зовсім нічого не можна вдіяти, щоб вивести наш регіон зі смути?

Нещодавно, у соціальних мережах наші журналісти звернулися до громадськості з проханням поділитися «наболілими» темами.

Кореспонденти видання «Факти Запоріжжя», «озброївшись» Вашими питаннями, пішли на 34 сесію Запорізької обласної ради, щоб отримати відповіді.

Стосовно того, що існують проблеми депутати не заперечували, але задля їх вирішення, як зазначили «завжди не вистачає коштів».

Серед найгостріших проблем області, які заважають їй розвиватися, посадовці виокремили: недостатню заробітну плату в регіоні, поглинання сфер діяльності сусідом – Дніпром, корупцію та відсутність представника, який буде лобіювати інтереси області у Києві, хоча запорізьких нардепів у Верховній Раді у цьому скликанні рекордно багато.

Щоб підвищити екологічні показники треба: дотримуватись законодавчої бази, переймати досвід німецького городу побратима – Магдебурга, та контролювати викидні органам місцевої влади.

Щодо своєї  найголовнішої місії на посаді,  депутати майже в один голос заявили – відстоювання інтересів громади.

Щоб дізнатися більше, як проходила сесія Запорізької обласної ради та на які питання ще, поспілкувались з посадовцями, дивіться відео.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі