Схеми ритуальників-поліції, хто годує низькопробними харчовими продуктами дітей, теща утримує прокурора: підсумки дня

Схеми ритуальників-поліції, хто годує низькопробними харчовими продуктами дітей, теща утримує прокурора: підсумки дня

Про головне!

На Мелітопольщині працівники ДБР викрили схему "ритуальників-поліції"

Сьогодні розповімо про симбіоз поліції та ритуальних бюро міста Мелітополя, викритий працівниками ДБР. Методи, якими діяли поліціянти разом з ритуальниками стали підставою досудового розслідування у кримінальному провадженні № 62019080000000458, відомості щодо якого внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань 26.09.2019 за ознаками ч. 1 ст. 365 КК України (Перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу). (Детальніше)

Хто годує дітей Запоріжжя?

Вже неодноразово підіймалось питання якості, вартості та користі харчування у дитячих садочках Запоріжжя. Ми вирішили дізнатись більше про тих, хто поставляє продукцію дошкільним закладам міста. (Детальніше)

Родина прокурора Куценко виживає завдяки "грошовитій" тещі

Будинок, земельна ділянка, KIA Sorento та 1,2 мільйона гривень у 2019 році отримала у подарунок дружина прокурора Владислава Куценко від своєї матері Алли Перетятко. (Детальніше)

Новий депутат в Запорізькій раді: що відомо?

Сьогодні, 27 лютого, стало відомо, що Віктора Буська у фракції партії "Опозиційний блок" замінить Григорій Леус. (Детальніше)

У навчальних закладах Запоріжжя відбудеться інформаційна компанія з протидії коронавірусу

За ініціативи Уряду в усіх шкільних та дошкільних закладах стартує всеукраїнська кампанія з протидії проникненню корона вірусу на територію нашої держави – повідомляє  ГУ "Держспоживслужби" у Запорізькій області. (Детальніше)

В столиці презентували "план деокупації Донбасу та Криму"

Сьогодні, 27 лютого, голова партії «Голос» Сергій Рахманін представив «план деокупацію Донбасу і Криму» - це альтернативний варіант Мінським угодам.

На думку депутатів однойменної фракції, план повинен сприяти «домогтися миру на українських умовах».

У представленому плані з восьми етапів перші сім стосуються Донбасу, і лише останній, восьмий - анексованого Криму. Він називається «Початок залишкового відновлення суверенітету і територіальної цілісності України». (Детальніше)

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі