Схеми запорізької влади, статки депутата-пенсіонера та порушення правил чиновницею: підсумки дня

Схеми запорізької влади, статки депутата-пенсіонера та порушення правил чиновницею: підсумки дня

Про найголовніше 6 квітня

Генератори витрат: нові схеми у «Запоріжзв’язоксервіс» та представників влади?

Як стало відомо нашій редакції, ПрАТ «Запоріжзв`язоксервіс» (надалі – ЗЗС) ще у 2008 році уклало практично з усіма районними відділами освіти міста Запоріжжя договори на приймання платежів від фізичних осіб через пункти надання фінансових послуг ЗЗС. (Читати)

Посилення карантину: у Запорізькій ОДА визначили низку заходів

Нещодавно губернатор Запорізької області призначив керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації. Ним став його перший заступник Іван Федоров, який вже встиг роздати завдання працівникам Департаментів і головам органів місцевого самоврядування. (Читати)

 

Півмільйона зарплатня та збереження у валюті: який дохід приносить Держпродспоживслужба своїм працівникам?

Зазвичай ми знайомимо вас із деклараціями запорізьких депутатів або правоохоронців. І справді, їх статкам у більшості випадків можна позаздрити. Та сьогодні хочемо вам розповісти про доходи працівниці Держспоживслужби у Запорізькій області. (Читати)

Мільйон гривень та застава за Пустоварова: що приховує декларація запорізького депутата-пенсіонера?

Продовжуючи рубрику "Задекларовані та щасливі", хочемо розповісти вам про матеріальне становище депутата Запорізької міської ради, яка має родзинки. Костянтин Нагіх - депутат міської ради 7-го скликання від фракції "Опозиційний блок" та член Комісії з питань життєзабезпечення міста. (Читати)

Чиновниця Запорізької міськради порушила вимоги фінансового контролю

Чиновниця Запорізької міськради не повідомила НАЗК про придбання однокімнатної квартири та отримання подарунку у розмірі 300 тисяч гривень. (Читати)

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі