Шпигуни в ЗОДА, новий голова РДА та новорічні страви: підсумки дня

Шпигуни в ЗОДА, новий голова РДА та новорічні страви: підсумки дня

Про найцікавіше 24 грудня.

У Запорізькій ОДА шукатимуть шпигунів

Протистояння політичних «зливів» у Телеграм-каналах охопила Україну, автори каналів публікують інсайди, чутки та компромати на чиновників, політиків та депутатів. Сьогодні все, що обговорюється у владних кабінетах, майже, миттєво з’являється на сторінках Телеграм-каналів й Запоріжжя у цьому не пасе задніх. (Читати)

Запорізька депутатка надала матеріальну допомогу помічнику, який придбав у неї майно

Депутатка Запорізької міської ради від фракції "Опозиційний блок" Зінаїда Гальчинська спрямувала частину свого депутатського фонду на потреби помічників. Зазначається, що один з отримувачів матеріальної допомоги придбав у Зінаїди Миколаївни майно на 300 тис грн. (Читати)

Як запоріжанам правильно зустріти рік Щура

Наша редакція вирішила зробити добірку корисних порад, як правильно зустріти Новий Рік, щоб у подальшому він приніс тільки статки та благополуччя. (Читати)

Хто отримає портфель голови РДА на Запоріжжі

На Запоріжжі, місцевий чиновник претендує на посаду голови Якимівської районної ради, про що вказав у декларації Національного агентства з питань запобігання корупції. (Читати)

У Запоріжжі анонсували графік роботи громадського транспорту на Новий рік

Громадський транспорт Запоріжжя буде працювати у новорічну ніч до другої годи ночі. Начальник управління транспорту та зв'язку Запорізької міської ради Олександр Власюк, зазначив, що перевізники громадського, комунальних та приватного транспорту вже зіставили прийдешню роботу. (Читати)

Поради запоріжанам: Чим треба пригощати символ року

Що готувати на Новий рік, це питання викликає «головну біль» у всіх господарок країни. Як скласти меню, щоб не повторюватись із року в рік, та ще і залучити удачу в наступаючому році Щура. Наша редакція ділиться, кулінарними шедеврами, які точно сподобаються прийдешньому зверьку. (Читати)

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі