Швидкісні потяги Skoda планують ремонтувати у Запоріжжі

Швидкісні потяги Skoda планують ремонтувати у Запоріжжі

Укрзалізниця вивчає можливість капітального ремонту швидкісних поїздів Skoda на власних потужностях, які знаходяться у Запорізькій області. Повідомляє пресслужба "Укразалізниці".

У 2012 році  перед чемпіонатом Європи з футболу «Укрзалізниця» придбала вказані двосистемні поїзди для курсування електрифікованими ділянками постійного та змінного струму. Спочатку вони курсували на маршрутах Харків/Донецьк-Сімферополь, а після 2014 року були переведені на маршрути Київ-Харків/Тернопіль. Але з 2018 року потяги були виведені з маршрутів через технічну несправність та очікують на капітальний ремонт.

Відомство неодноразово проводило тендери на здійснення ремонтних робіт, але участь брали міжнародні компанії, які мали намір здійснювати послуги закордоном, відповідно суми заявляли занадто великі.

Тому керівництво не бачить резону залучати міжнародних колег, коли «під боком» є свої ресурси.

«Я категорично проти того, щоб компанія платила 200 млн гривень іноземним компаніям, маючи при цьому власні потужності з ремонту локомотивів у Запоріжжі. В Україні є комплектуючі, запчастини, і головне - дуже кваліфіковані виробники, як на підприємствах, що входять до складу АТ «Укрзалізниця», так в інших вітчизняних компаніях», - наголосив Франтішек Буреш.

Електропоїзд EJ675 Skoda City Elephant складається із шести двоповерхових вагонів на 636 місць. Електропоїзд розрахований на швидкість роботи 160 км/год.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі