«Символ корупції»: прем’єр-міністр України призначив строки будівництва мостів

«Символ корупції»: прем’єр-міністр України призначив строки будівництва мостів

Міст має поїхати протягом двох років.

Сьогодні, 7 листопада, прем’єр-міністр України Олексій Гончарук завітав з робочим візитом до Запоріжжя. Чиновник розглянув проєкт будівництва запорізьких мостів і назвав строки, за які мають бути виконані відповідні роботи.

Зустріч прем’єр-міністра з місцевою владою та представниками обласного автодору відбулася безпосередньо на території недобудів. Начальник Служби автомобільних доріг у Запорізькій області Андрій Івко представив Олексію Гончаруку потенційний вигляд добудованого моста, технічний аудит обстеження конструкцій, які на сьогодні вже збудовані, загальний та календарний плани будівництва, а також експертний звіт організації, яка вже дала позитивний висновок.

Наразі фахівці готують тендерну документацію для пошуку підрядників. Зазначається, що для будівництва запорізьких мостів необхідно витратити приблизно 14 млрд грн, але Олексій Гончарук підняв питання щодо можливості зменшення вартості робіт. До кінця листопада представники автодору планують оголосити тендерні процедури.

"Наразі на будівництво мостів бюджетом передбачено 750 млн грн, у наступному році буде виділено ще 500 млн грн, а решту коштів забезпечать за рахунок дорожнього фонду. Головне – максимально швидко провести тендер, але зробити це таким чином, щоб іноземні компанії не боялися брати участь у роботі. Якщо ми залучимо кілька компаній, буде конкуренція. Це дасть можливість змагатися у ціні", - повідомляє Олексій Гончарук.

Як зазначає чиновник, міст має поїхати в одну сторону протягом двох років. Друга ж черга будівництва буде виконуватися або паралельно, або максимально швидко після першої. Детальніше - в коментарі Олексія Гончарука.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі