Скандальна ситуація: Медик із запорізької лікарні побив пенсіонера?

Скандальна ситуація: Медик із запорізької лікарні побив пенсіонера?

У Запоріжжі сталася скандальна подія за участі 85-річного чоловіка та гастроентеролога з обласної лікарні. Та історія має кілька сторін, що категорично відрізняються одна від одної. Тож спробуємо розібратися у ситуації, що викликала неабиякий резонанс.

За версією доньки 85-річного Івана Авраменка, чоловік гуляв зі своєю собакою (вівчаркою) уздовж річки Дніпро. У цей час поряд гуляв його сусід – гастроентеролог обласної лікарні Євгеній Івщенко. Лікар також вигулював свого пса породи ротвейлер. У якийсь момент собаки напали один на одного, внаслідок чого пенсіонер вирішив розняти їх. Як зазначає родичка Івана Івановича, лікар з невідомих причин почав бити літнього чоловіка кулаками та металевим ціпком. У результаті нанесення тілесних ушкоджень, пенсіонер отримав струс мозку, внутрішній крововилив, безліч гематом, а також йому зламано ніс.

За фактом події, родина Івана Авраменка подала заяву до правоохоронних органів. Співробітники поліції зняли побої з пенсіонера, та, як каже його родичка, наразі ведеться досудове розслідування.

«Якщо буде доведено, що наш собака дійсно вкусив лікаря, ми сплатимо штраф. Але мова йде про побиття людини, яке ми маємо ще й довести», - повідомляє донька літнього чоловіка.

У свою чергу, сам Іван Іванович, з яким поспілкувався місцевий активіст Андрій Лукін, зазначає, що Євгеній Івщенко не тільки наніс йому тілесні ушкодження, але й вдався до численних висловлювань образливого характеру. Постраждалий також готовий нести покарання, у разі доведення факту нападу собаки на лікаря. Крім того, Іван Авраменко каже, що нещодавно переніс операцію з видалення гематом із головного мозку, тому не зміг зорієнтуватися на місці події, щоб відповісти нападнику.

Однак лікар, якого звинувачують у побитті пенсіонера, має зовсім іншу точку зору з приводу ситуації. Євгеній Івщенко опублікував на своїй сторінці у мережі пост із поясненнями. За даними медичного працівника, собака Івана Авраменка дійсно напав на нього, прокусивши ногу. Для доведення своєї правоти чоловік приєднав фотографії отриманої травми та виписки з лікарні. Також лікар повідомив, що після того, як пенсіонер відтягнув свого пса, вони розійшлися, не влаштовуючи ніяких бійок. Євгеній Володимирович запевняє, що медичну експертизу літній чоловік пройшов лише на третій день після інциденту.

Журналісти видання "Факти Запоріжжя" намагалися зв'язатись з головним лікарем Запорізької обласної клінічної лікарні Шишкою Ігорем Васильовичем. Та у приймальні медичного закладу нам сказали, що лікар передзвонить, коли матиме час. Тож ми продовжуємо чекати відповіді, адже такий випадок може неабияк вплинути на репутацію лікарні.

Факт події зафіксовано, заява про побиття – у поліції. Та правдивість слів кожного з учасників конфлікту наразі не доведена. Ми продовжимо слідкувати за ситуацією та інформуватимемо, за наявністю нових відомостей.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі