У Запоріжжі скандального «адмірала академіка» нагородили черговим орденом за заслуги

У Запоріжжі скандального «адмірала академіка» нагородили черговим орденом за заслуги

На сайті Запорізької обласної ради з’явилась інформація щодо нагородження одіозного «адмірала», « академіка», «письменника» і ще багато регалій – Андрія Авдєєнко «За заслуги перед запорізьким краєм ІІ ступеня».

Причиною нагороди викладачу Національної академії наук, правда на громадський засадах, вказали: за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, популяризацію культурно-мистецької спадщини Запорізького краю та вагомий особистий внесок духовної культури.

Дане рішення підписав голова  обласної ради Григорій Самардак, ще 8 січня. Однак на запитання, чим саме Авдєєенко заслуговує нагороду, пан Самардак навіть не згадав, що підписав відповідний документ та взяв паузу, щоб уточнити деталі та розібратися у питанні.

Як повідомляли ЗМІ, за всю свою кар’єру Андрій Авдєєнко запам’ятався, як «академік», який загруз у брехні, доволі не культурною бранню та дружбою із минулим губернатором Костянтином Брилем.

Для прикладу «нагороджений» хизувався орденами від СБУ, які, як виявлялось згодом, навіть нічого не важать та часами подарованими Костянтином Брилем до Дня Соборності.

Він навіть має паранормальні здібності, адже зв’язувався з відомим шумерологом Кифішиним з приводу публікації його робіт у книзі Авдєєнко,але нажаль на той час, він помер.

А ще на свої книги «письменник» чіпляв гриф Національної академії наук, однак на це Авдєєнко не мав відповідного права.  

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі