Скарга на діяльність губернатора, ігнор від ОДА та соцдослідження: підсумки дні

Скарга на діяльність губернатора, ігнор від ОДА та соцдослідження: підсумки дні

Найголовніше за 4 лютого

Представництво із Запорізької ОДА ігнорує запити народного депутата?

Продовжуємо знайомство з народними депутатами України, обраними від Запорізького регіону, сьогодні розповімо про Павла Мельника, депутата від Слуги народу, обраного по 81 виборчому округу, до складу якого входять місто Токмак, а також Веселівський, Михайлівський, Приазовський, Приморський, Токмацький і Якимівський рай. На офіційній сторінці народного обранця на сайті Верховної Ради України зазначено, що ним було подано п'ятнадцять депутатських запитів, це найбільша кількість направлених запитів у порівнянні з іншими запорізькими нардепами. Більше тут.

Запоріжанин звернувся до нардепа з приводу злочинних діянь голови ОДА

На просторах соціальної мережі Телеграм з’явилось звернення до народного депутата Геннадія Касая від запоріжанина, бійця АТО – Олексія Солодовника щодо сумнівних діянь губернатора області Віталія Туринка.

"Про політику голови Запорізької обласної державної адміністрації Віталія Вікторовича Туринка та його команди." З таких рядків починається звернення автора. Більше тут.

На манежі все ті ж: відхилені учасники тендеру на будівництво мостів подали скаргу

Ми продовжуємо розповідати всі тонкощі проведення тендеру на будівництво запорізьких мостів. Наразі черговий скандал. Після відхилення пропозицій учасників турецької та китайської компаній, вони вирішили оскаржити дане рішення. Більше тут.

У Запоріжжі провели соцдослідження: чи задоволені містяни владою?

У Запоріжжі компанія Independent Researching Group проводили соціологічне дослідження серед містян з метою оцінити соціально-політичну ситуацію та настрої у місті. Більше тут.

Хто із запорізьких нардепів «підтримав» ініціативу продавати собак за газ?

Сьогодні ми розповімо про законопроєкт, який визвав соціальну напругу, а саме «Про внесення змін до деяких законів України у зв'язку з відокремленням діяльності з транспортування природного газу». Завдяки йому українця доведеться сплачувати не тільки за газ, а ще і за його транспортування. Більше тут.

Державна екологічна інспекція у Запорізькій області покарала бракон'єрів

Часто на стихійних ринках міста можна побачити як бракон' єри прямо на асфальті торгують рибою, не маючи при цьому відповідних документів. Так, у Хортицькому районі активістам набридло спостерігати за таким станом речей. Небайдужі написали заяву до екологічної інспекції. Більше тут.

З'явився рейтинг нових автівок, які купували в Запорізькій області 2019 року

У 2019-му авторинок України трохи виріс, в той час як доля нерозмитнених авто впала. Протягом року було продано 557 000+ авто з пробігом, майже 60 000 з яких виявились нерозмитненими. Для порівняння, за 2018 було продано 520 000+ вживаних автомобілів, з яких нерозмитненими були 102 500. Більше тут.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі