Скільки коштує запорізьким підприємствам "отруєння" людей

Скільки коштує запорізьким підприємствам 'отруєння' людей

За десять місяців 2,5 тисячі запорізьких обласних підприємств та компаній сплатили екологічний податок у сумі 252 мільйони гривень, що на 33 мільйони більше, ніж у 2018 році. Про це повідомляє Головне управління ДПС у Запорізькій області.

З цієї суми до держбюджету спрямовано 128 мільйонів гривень, до спеціальних місцевих скарбниць надійшло – 124 мільйони, це більше ніж у минулому році на 3,6 мільйона гривень.

Найбільші суми екоподатку сплатили підприємства які знаходяться у місті Енергодар, Кам’янсько-Дніпровському та Великобілозерському районах – 204,6 мільйона. Вільнянський та Новомиколаївський район сплатили   – 20,5 мільйона гривень.

Підприємства Запоріжжя заплатили 14,3 мільйона гривень.

Курортні міста: Бердянськ, Бердянському та Приморському районах – 3,3 мільйона екоподатку.

Мелітополь, Мелітопольський та Веселівський район  – 2,8 мільйона. Пологівський, Більмацький  та Розівський райони – 2,6 мільйона гривень.

Понад 2,5 тисячі підприємств здійснюють викиди забруднювальних речовин в атмосферне повітря, у водні об'єкти або розміщують відходи, на підставі спеціальних дозволів. Ставки податку залежать від виду забруднювальних речовин або рівня небезпечності відходів.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі