Складнощі діалізного ринку, держзрада ексголови ЗОДА і запорізькі кінопрем'єри: підсумки дня

Складнощі діалізного ринку, держзрада ексголови ЗОДА і запорізькі кінопрем'єри: підсумки дня

Про найважливіше 10 січня.

Комунальне підприємство у Мелітополі «має звичку» купувати автомобілі

Комунальне підприємство «Комунальна власність» Мелітопільської міської ради у минулому році придбало новий автомобіль за 469 тис. грн. Повідомлення про тендер було оприлюднено 24 вересня 2019 року на Prozorro.  У тендерній документації заявлено про наявність в автомобілі: кондиціонера, протибуксувальної системи, ABS, мультимедійної системи. (Читати)

Діалізний ринок на Запоріжжі: освоєння продовжується - результатів замало

Гемодіаліз – це не лише життєво необхідна процедура для людей з гострою нирковою недостатністю, це вдячне поле для корупції. За даними Центру протидії корупції, третина коштів виділених державою на гемодіаліз осідає в офшорах. Шкода, що проблеми одних стають засобом заробітку для інших. (Читати)

Мелітопольці сплачують за тепло фірмі, яка підконтрольна нардепу Сергію Міньку

Нещодавно ми розповідали, що перед Новим роком Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук дав вказівку теплопостачальникам перерахувати платіжки за грудень, урядовці пообіцяли населенню, що сума у платіжці за опалення повинна знизитись до 30%. Посадовець порадив представникам місцевої влади не зволікати із перерахунком, адже тепер вся відповідальність знаходиться у їх руках. (Читати)

Держзрада ексголови Запорізької ОДА Костянтина Бриля із масштабною шкодою обороні

Сьогодні ми розповімо про розслідування, яке провели активісти-учасники АТО з громадської організації «Військово-патріотичного об’єднання учасників бойових дій «Сармат», які після повернення з зони АТО стали відомі своєю громадянською позицією, боротьбою за права людей і боротьбою проти корупції. Попри те, що матеріал дуже актуальний, більшість видань відмовляються його публікувати, або наступного дня після публікації видаляють з сайтів після телефонного дзвінку «зверху». (Читати)

Час для дозвілля: які кінопрем'єри чекають на запоріжан?

Як швидко пролетіли новорічні свята! Сьогодні вже четвер, і це чудовий день для кінопрем’єр. Пропонуємо Вам познайомитись з новинками у запорізьких кінотеатрах. (Читати)

"Дістало!": запоріжани окреслили головні проблеми міста

Запоріжжя може «похвалитися» безліччю проблем: від екологічних до соціальних, а які найголовніші на думку містян, дізнавалися журналісти редакції «Факти Запоріжжя». (Читати)

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі