"Смачна" водичка: у Запоріжжі продемонстрували "якісну" воду з-під крана

'Смачна' водичка: у Запоріжжі продемонстрували 'якісну' воду з-під крана

Пити таке вам буде точно не до вподоби.

У Запоріжжі якість води, яка тече з-під крану, вже давно є болючою темою для містян. Давайте пам'ятати про те, що ми цю воду, врешті-решт, не тільки п'ємо, але й, наприклад, готуємо на ній. Але в останній час "якість" запорізької води дійсно залишає бажати кращого.

Так, мешканка Запоріжжя опублікувала в одному з міських пабліків в Instagram відео, у якому показала спосіб перевірити, чи якісна вода тече з-під крану. Все, що для цього потрібно – ватний диск та пара хвилин часу. Вода, яка на перший погляд чиста та прозора, швидко демонструє свою небезпечність – на прикладеному до крана диску швидко з'являється іржаво-чорний бридкий наліт.

Зазначимо, що саме ця бридота кожен день у невизначених кількостях потрапляє до нашого організму, коли ми п'ємо цю "смачну" воду.

Втім, справа може бути не саме у воді, а в жахливому стані комунікацій, якими вода потрапляє до помешкань – деякі труби не мінялися з часів Радянського Союзу. Або, як вказують у коментарях до відео, настільки брудним може бути й кран-фільтр.

У будь-якому разі, краще утриматися від пиття води з-під крана, або ж перед вжиттям як слід її відфільтрувати.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі