Смерть ще не причина: ДФС оштрафувала легендарного Скрябіна через 4,5 роки після його загибелі

Смерть ще не причина: ДФС оштрафувала легендарного Скрябіна через 4,5 роки після його загибелі

На початку липня фіскальна служба прислала на ім'я покійного співака штраф

Колишнього лідера гурту "Скрябін", музиканта й співака Андрія Кузьменка піддала штрафу Державна фіскальна служба – через 4,5 роки після того, як Скрябін загинув в автокатастрофі.

Про штраф повідомив волонтер Олексій Мочанов у своєму Facebook.

Волонтер написав, що ще на початку липня ДФС надіслала на ім'я померлого музиканта вимогу сплатити штраф у розмірі 1613,35 грн.

"3 липня 2019 року надіслали Кузьмі штраф. Через 4,5 року після його загибелі. Я готовий його сплатити, щоб Держава не постраждала. І щоб на Андрюсі це не висіло", – розповів він.

Пізніше в ДФС міста Києва перепросили у родини Скрябіна й шанувальникам його творчості, та прокоментували цю сумно-курйозну ситуацію у своєму Facebook.

"У I півріччі 2019 року фіскальною службою столиці проводилась інвентаризація залишків автоматично здійснених раніше нарахувань та приведення інтегрованих карток платників податків у відповідність до норм чинного законодавства. В результаті було відкориговано частину нарахувань платникові податків Кузьменку Андрію Вікторовичу. На даний час ГУ ДФС у м. Києві вживає заходів для зняття зазначеної суми заборгованості!", – говориться у повідомленні. 

Нагадаємо, Скрябін трагічно загинув 2 лютого 2015 року у ДТП на Дніпропетровщині. Позашляховик з музикантом зіткнувся із вантажним автомобілем. Скрябін помер на місці події від отриманих травм.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі