Соціальне будівництво у Запоріжжі, новенький спорткар чиновника та обстріли на Луганщині: підсумки дня

Соціальне будівництво у Запоріжжі, новенький спорткар чиновника та обстріли на Луганщині: підсумки дня

Про найважливіше 18 лютого.

Амбітні плани міської ради: що збудують у Запоріжжі в 2020 році?

Ми продовжуємо знайомити вас із об'єктами соціального призначення, будівництво яких завершено у 2019 році та планується на 2020 рік. Сьогодні наші журналісти розкажуть вам про амбітні плани міської ради та суми, виділені з бюджету на будівництво вказаних об'єктів. (Читати)

Родина чиновників на Запоріжжі цілий рік накопичували на новенький спорткар

Начальник Більмацького районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Запорізькій області Круть Світлана Василівна 13 лютого подала  до НАЗК повідомлення про суттєві зміни в майновому стані. Чиновниця повідомила про придбання автомобіль KIA Sportage, 2019 року випуску, вартістю 486 720 гривень. (Читати)

Запорізька облрада вирішуватиме долю обласного спорту

Вже завтра, 19 лютого, у стінах Запорізької облради вирішуватиметься питання про бюджетне фінансування спорту. Цьогоріч сума видатків значно скоротилася, що дуже обурило тренерів та представників громадськості. (Читати)

Бойовики атакували українські сили на Луганщині: перші кроки до миру?

Сьогодні, 18 лютого, бойовики атакували територію поблизу населених пунктів Новотошківське, Оріхове, Кримське та Хутір Вільний. (Читати)

У Запоріжжі підірвали банкомат, поліція шукає зловмисників (оновлено)

Вночі, 18 лютого, зловмисники підірвали банкомат, пошкодивши фасад філії одного з банків у Дніпровському районі Запоріжжя. Наразі поліція шукає причетних до скоєння злочину. (Читати)

"Студентство за волонтерство": запоріжан запрошують до участі у проєкті

6 березня у Запоріжжі стартує тримісячний освітній проєкт "Студентство за волонтерство". Курс спрямований на підвищення волонтерської активності студентів місцевих закладів вищої освіти. (Читати)

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі