"Соціальним працівницям" із Запоріжжя обрано запобіжний захід

'Соціальним працівницям' із Запоріжжя обрано запобіжний захід

Двом жінкам, які під виглядом соціальних працівниць вчинили крадіжку в оселі пенсіонерів, обрали запобіжний захід.

Про це повідомили у пресслужбі прокуратури у Запорізькій області.

Раніше ми повідомляли про те, що у Запоріжжі дві шахрайки, представившись соціальними працівниками, потрапили до оселі подружжя пенсіонерів та скоїли крадіжку грошей і ювелірних виробів. Співробітники сектору кримінальної поліції, під час проведення оперативно-пошукових заходів, безпосередньо після скоєння злочину затримали підозрюваних та вилучили викрадене.

Зловмисницями виявились дві жінки 1984 та 2001 року народження, ромської національності, які зустріли потерпілого дідуся 1929 року народження, та, скориставшись його віком, ввели останнього в оману, повідомивши що вони є працівниками соціальних служб.  Після чого дітній чоловік провів жінок до своєї квартири, де знаходилась його дружина 1928 року народження.

Перебуваючи в квартирі потерпілих, злочинниці таємно заволоділи майном подружжя на загальну суму 2,9 тис. грн. Окрім того, серед майна яким заволоділи останні була й медаль дідуся «За довголітню та  сумлінну працю».

Наразі зловмисницям обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою та встановлено розмір застави у розмірі 80 прожиткових мінімумів для працездатних осіб в сумі 168 тис. грн. Злочинницям загрожує покарання у вигляді позбавлення волі від трьох до шести років.

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі