Сьогодні заступник мера Буряка організовує прес-конференцію: чому ми не йдемо

Сьогодні заступник мера Буряка організовує прес-конференцію: чому ми не йдемо

Ми - а через нас і наші читачі - вимагаємо відкритого спілкування з міським головою

Чотири роки тому, в жовтні-2015 Володимир Буряк був обраний на пост мера. Три останні роки запорізький очільник не дає інтерв'ю і прес-конференцій для незалежних журналістів регіону. У своєму спілкуванні мер обмежується тільки залежними комунальними ЗМІ або мас-медіа, підконтрольними «Запоріжсталі», ставлеником якої пан Буряк і є.

На останній сесії міськради журналісти в черговий раз спробували домогтися від мера дати згоду на інтерв'ю. У відповідь мерія організувала прес-конференцію із заступником мера Сергієм Мішком.
При всій повазі до пана Мішка, однак це не його запоріжани обрали на пост керівника міста, і не від нього містяни хочуть почути відповіді на найбільш важливі для жителів обласного центру питання.
Також ми можемо зрозуміти бажання Володимира Буряка і далі приймати «теплі інформаційні ванни» від лояльних журналістів. Однак небажання відкрито розбиратися з гострими проблеми Запоріжжя веде до їх проблем, посилення, застою розвитку міста, безконтрольного поширення корупції і безвідповідальності чиновників.

Ми, група незалежних запорізьких журналістів, відмовляємося відвідувати призначену на сьогодні, 3 вересня, прес-конференцію заступника міського голови Сергія Мішка, вважаючи її спробою підмінити спілкування з обраним запорізьким мером.

Ми - а через нас і наші читачі - вимагаємо відкритого спілкування з міським головою. І продовжимо наші публічні акції доти, поки ця вимога не буде виконано.
 
Будемо чекати: 061, Заноза, Акцент, Вся влада, Гетьман, Цвяхи, «Наші гроші. Запоріжжя »,« Z-city », iPnews, Depo.Запоріжжя, Актуально, Факти Запоріжжя

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі