Спеціалісти повідомили результати перевірки скандального закладу харчування

Спеціалісти повідомили результати перевірки скандального закладу харчування

Нещодавно на порталі Запорізького обласного центру МОЗ України з'явилась інформація про спалах кишкової інфекції у споживачів продукції SUSHI 3303. Наразі спеціалісти провели перевірки, оголосивши їх результати.

Про це повідомили у виданні "RNN".

Так, адміністрацція закладу надала результати трьох досліджень. Санітарно-епідеміологічну перевірку провели 30 грудня, результати якої свідчать про відсутність сальмонельозу на виробництві, руках і одягу працівників. Друга лабораторна перевірка демонструє відсутність патогенних мікроорганізмів у продуктах харчування закладу.

Третю перевірку провели журналісти телеканалу "Алекс", анонімно замовивши саме ті роли, які стали нібито збудниками скандалу. Після цього страву передали до Запорізького лабораторного центру, співробітники якого не виявили ознак сальмонельозу.

Додамо, що Держспоживслужба Запорізької області погрожує закладу харчування закриттям у зв'язку з нібито отруєнням 7 осіб. Установа не надала ніяких документаційних доказів, а тільки опублікувала інформацію на своєму сайті. Керівництво компанії повідомляє про тиск за діяльність закладу та натяк на хабар. Однак, це не всі кулуарні справи органу.

До діяльності обласної Держспоживслужби, зокрема до її керівника Віктора Шершньова, виникає чимало питань. Наразі чиновник перебуває під слідством через зловживання службовим становищем. Спецавто, яке очільник установи придбав за 700 тис грн, рухається містом без розпізнавальних знаків, повідомляють ЗМІ. Його заступник Олександр Щєкін недалеко пішов від свого начальника. Його підозрюють у проведенні незаконних перевірок та тиску на бізнес. 

За словами співорганізаторки бізнес-союзу "Порада" Олени Яременко, новостворений у 2017 році орган працює за старими схемами. До того ж, випадок із закладомм харчування - не перший за час діяльності. У прагненні знищити репутацію менш захищеного бізнесу, співробітники Держспоживслужби ініціюють перевірку на певному підприємстві, дізнавшись про випадок кишкової інфекції. Цікаво, що перевірка оминає інші підприємства, сконцентрувавши увагу на одному.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі