Спікер Верховної Ради відвідав завод "Запоріжкран"

Спікер Верховної Ради відвідав завод 'Запоріжкран'

Сьогодні, з робочим візитом Запоріжжя відвідав спікер Верховної ради — Дмитро Разумков. Наразі нардеп вже відвідав завод  «Запріжкран».

Як повідомляють ЗМІ, Разумков разом з керівництвом міста та області відвідав, спеціалізований завод з виробництва мостових, козлових і кранів спецпризначення - «Запоріжкран».

У свою чергу голова ВР прокоментував питання щодо фінансування запорізького довгобуду з Державного бюджету, прийнятого на 2020 рік.

- На жаль, гроші на будівництво не передбачені, — зазначив Дмитро Разумков. - Державні бюджети різних років мало кому подобалися. Сподіваюся, що ще буде можливість переглянути дохідну частину бюджету.

Актуально: Чули «дзвін» та не знали, про що він: Або чому запорізьких мостів три роки чекати (Можновладці, які розповідають про «ось-ось і мости будуть», або некомпетентні бовдури, або свідомо дурять і запоріжців, і президента Зеленського).

Він поспілкувався з трудовим колективом, а потім в супроводі керівництва підприємства оглянув цехи заводу.

Нагадаємо, Дмитро Разумков, приїхав до Запоріжжя на 2 дні, в планах спікера ще відвідати  ліцей «Захисник» та участь у покладанні квітів з нагоди Дня гідності та свободи.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі