Співпраця з КП "Елуаш" принесла фірмі з орбіти "Мотор Січі" понад 3 мільйони

Співпраця з КП 'Елуаш' принесла фірмі з орбіти 'Мотор Січі' понад 3 мільйони

Майже місяць тому КП "Елуаш" замовило у ТОВ "Українська будівельна компанія "Континент" утримання доріг і тротуарів на 1 млн грн. Відповідні торги відбулись у системі електронних закупівель "Прозоро". Зазначається, що "УБК "Континент" отримав підрядів від КП "Елуаш" на загальну суму 3,8 млн грн.

Як зазначають у виданні "Наші гроші. Запоріжжя", за умовами тендеру, підрядник мав надати наступні послуги: підмітання території з удосконаленим покриттям вручну мітлами 1,2 та 3 клас; прибирання зупинок громадського транспорту, вивезення наносного грунту, очищення сміття вздовж бордюрів лопатами. На відкритих торгах "УБК "Континент" конкурувало з ТОВ "Амю груп".

Зазначається, що фірма-переможець належить Геннадію Івахненку.Товариство отримувало підряди лише від КП "Елуаш" на загальну суму 3,8 млн грн. Крім того, Геннадій Івахненко керує ТОВ "Крафтбуд лтд", власником якого є Олександр Семивол.

На останньому тендері "УБК "Континент" вказувало таких робітників, як Заєць Петро, Цюцюра Сергій, Кішко Владислав, Василенко Дмитро, Медведчук Ігор. Цікавим є те, що ці ж робітники були вказані на іншому підряді від ТОВ "Аквілон 99" - з орбіти "Мотор Січ". Володіє цим товариством вже зазначений Олександр Семивол. 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі