Спортивною стезею: у Запоріжжі "народжується" багато талановитих спортсменів

Спортивною стезею: у Запоріжжі 'народжується' багато талановитих спортсменів

Головним "виробником" запорізьких спортсменів є Запорізька дитячо-юнацька спортивна школа №4. Заклад підвів підсумки за попередній рік, який виявився довить плідним. 

Школа об'єднує три напрямки - настільний теніс, фехтування та естетична гімнастика. В секціях задіяні 535 дітей, з яких молодшим - всього 5 років. 

Команда з естетичної гімнастики «Вівент» стала бронзовим призером Кубку України, срібним призером Чемпіонату України, в складі збірної команди України посіла 4 місце на Чемпіонаті світу в 2018 році. Днями члени команди знову вирушають на перший етап Кубку світу з естетичної гімнастики. У цьому ж спортивному напрямку здобули перемогу юніори команди «Ідеал» - вони стали бронзовими призерами.

Показали позитивні результати і з фехтування. Три спортсмени-юніори ДЮСШ №4 стали чемпіонами області, виступають у складі збірних.

Значущим досягненням у житті школи став розвиток настільного тенісу. Завдяки Спортсменка школи стала неодноразовим призером чемпіонату України серед юніорів - у парному та командному розряді. Серед кадетів - 2 спортсмени також зайняли призові місця.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі.Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі