Справу колишнього директора запорізького аеропорту скеровано до суду

Справу колишнього директора запорізького аеропорту скеровано до суду

Запорізька прокуратура скерувала обвинувальний акт щодо ексочільника КП "Міжнародний аеропорт Запоріжжя". Посадовця підозрюють у завданні збитків підприємству в особливо великих розмірах.

Про це повідомили у пресслужбі прокуратури.

Так, слідством установлено, що, колишній директор одного з комунальних транспортних підприємств міста Запоріжжя вніс завідомо недостовірні відомості до офіційних документів, необхідних для початку будівельних робіт з капітального ремонту, які було передано до Державної архітектурно-будівельної інспекції в Запорізькій області.

Внаслідок неналежного виконання своїх обов’язків керівник підприємства допустив без передбаченого законом дозволу та підтвердження кошторисної частини проєкту, виконання указаних робіт, що призвело до завдання збитків комунальному підприємству у вигляді накладення штрафних санкцій у розмірі 1 515 600 грн.

Наразі обвинувальний акт направлено до Шевченківського районного суду м. Запоріжжя. Екс-директору загрожує покарання у вигляді позбавлення волі до 5 років з позбавленням права обіймати певні посади до 3 років.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі