Справжні дії – на користь дітям: у онковідділенні Запорізької лікарні відбулося свято науки та магії (Фото)

Справжні дії – на користь дітям: у онковідділенні Запорізької лікарні відбулося свято науки та магії (Фото)

В суботу, 16 лютого, маленькі пацієнти відділенні онкогематології Запорізької обласної клінічної дитячої лікарні стали справжніми науковцями та чарівниками. Із майстер-класом до них завітало наукове шоу «Лабораторія професора Антошки». Діти не тільки дізналися багато нового про хімію та фізику, але й самі охоче допомагали професору у його експериментах.

Як посеред літа створити сніг, як вода проводить електроенергію, які інгредієнти потрібні для домашньої «газованки»  - про це та багато інших цікавинок дізналася малеча під час корисного шоу.

 

На жаль, не всі пацієнти відділення змогли взяти участь в експериментах, дехто з дітей якраз перебував під крапельницями та на інших необхідних процедурах. Проте, ніхто не залишився без подарунків. Їх до відділення привезли представники двох благодійних фондів – «Світ милосердя» та «Справжні дії». Допомогу в організації свята надали бізнесмени Сергій Данилов та Максим Кисельов, співзасновники ГО «Справжні дії».  

Голова фонду «Світ милосердя» Ольга Годіна передала дітям та у відділення яскраві іграшки, набори для творчості, нові картини для розмальовки, пазли та інші подарунки, які будуть тішити малих пацієнтів відділення.

Подякою для організаторів стали безтурботний дитячий сміх та щира радість в очах дітей. А приємні емоції, як відомо, є найкращими ліками від усіх недугів.

Бережіть себе!

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі