Стала відома новорічна програма на головній площі Запоріжжя

Стала відома новорічна програма на головній площі Запоріжжя

На площі Фестивальній в Запоріжжі до новорічних свят відбудеться новорічно-різдвяний фестиваль. Про це повідомляє Департамент інформаційної діяльності та зв'язків з громадськістю ЗОДА.

На площі 6 та 7 грудня вже розпочались новорічні святкування за участю музикантів, поетів та навчальних закладів.

У програмі, яка буде відбуватися до 7 січня включно заплановано багато концертів відомих виконавців, професійних і аматорських колективів. Вже скоро на площу прийде Святий Миколай, а в новорічну ніч гостей чекає казкова програма, говориться в повідомленні.

14 грудня:

12.00-13.00 - концертна програма творчих колективів Широківської ОТГ;

14.00-18.00 - концерт рок-гуртів Запоріжжя.

19 грудня:

18.00-20.00 - «Свято Святого Миколая» - Урочисте відкриття головної обласної новорічної ялинки за участю керівництва області та міста, велика розважальна програма, якові готують артисти Запорізького академічного театру юного глядача та Молодіжні колективи.

20 грудня:

13.00-15.00 - концерт творчих колективів закладів позашкільної освіти для учнів шкіл-інтернатів.

21 грудня:

15.00 - 18.00 - театралізоване дійство та концертна програма заради Християнських церков.

Нагадаємо, "На площі в цьому році не буде жодного продажу алкоголю у новорічних будиночках. Там буде каток і дитяча зона, тому не можна допустити нещасних випадків. Допустимим є тільки безалкогольний або слабоалкогольний глінтвейн. Ну і, звісно, чай і кава. Цей фестиваль ми робимо максимально сімейним, щоб було комфортно прийти з дітьми", - підкреслили чиновники.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі