Стали відомі прізвища кандидатів на посаду голів РДА Запорізької області

Стали відомі прізвища кандидатів на посаду голів РДА Запорізької області

Кандидати на посаду голів РДА: хто вони?

Ми вже розповідали, що голова Запорізької облдержадміністрації Віталій Туринок на своїй сторінці в Фейсбуці анонсував початок відбору на посади голів райдержадміністрацій. Кандидати повинні були пройти співбесіду з очільником області, після чого почати оформлювати документи.

Якщо більшість кандидатів, про яких ми розповідали у першій публікації були з-поміж осіб, які брали участь у виборах у якості представників «Зе-команди», то сьогоднішніх кандидатів на посади голів районних державних адміністрацій Запорізької області об’єднує інший знаменник. Майже всі кандидати, які, ймовірно, пройшли співбесіду з Віталієм Туринком та почали подавати документи на даний час працюють, або раніше працювали в органах місцевого самоврядування, або є депутатами місцевих рад.

  • Новомиколаївська районна державна адміністрація Запорізької області

Кандидат — Татаренко Віталій Володимирович, декларація подана 1 листопада.

Під час заповнення декларації кандидата на посаду скоїв дві граматичні помилки у назві бажаної посади. Віталій Татаренко бажає працювати «на посаді голови Новомиколаївської районої державної адміністації».

У 2015 році обраний депутатом Новомиколаївської селищної ради (самовисування), до 2018 року працював керівником групи по роботі з побутовим споживачем ПАТ «Запоріжжяобленерго» Новомиколаївської РЕМ.

 

  • Мелітопольська районна державна адміністрація Запорізької областs/

Кандидат — Станчевська Ольга Василівна, декларація подана 1 листопада.

З 2015 року обіймає посаду заступника голови Мелітопольської районної державної адміністрації.

Під час чергових місцевих виборів 2015 року балотувалась до Мелітопольської районної ради від політичної партії «Європейська солідарність» (Партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»).

У 2013 році притягувалась до адміністративної відповідальності за вчинення правопорушення за ст. 164-14 ч. 1 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Порушення законодавства про здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг за державні кошти). Суддею Мелітопольського міськрайонного суду Запорізької області Урупою І.В. провадження було закрито у зв’язку із закінченням строків.

 

  • Бердянська районна державна адміністрація Запорізької області

Кандидат — Галущак Алла Федорівна, декларація подана 1 листопада.

З квітня 2013 року обіймає посаду керівника апарату Бердянської районної державної адміністрації Запорізької області.

 

  • Запорізька районна державна адміністрація Запорізької області

Кандидат — Богданов Юрій Вікторович, декларація подана 1 листопада.

Директор ТОВ «Соціальна торгова мережа "Соцторг"».

За часів радянського союзу працював в підрозділах по боротьбі з економічною злочинністю.

З жовтня 2017 до червня 2018 обіймав посаду директора комунального підприємства «Благводсервіс Широківської громади».

На позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року був уповноваженою особою від політичної партії «Громадянська позиція»  по 82 одномандатному виборчому округу.

 

  • Гуляйпільська районна державна адміністрація Запорізької області

Кандидат — Гришаєва Людмила Сергіївна, декларація подана 1 листопада.

З серпня 2015 року — Перший заступник голови Гуляйпільської районної державної адміністрації. З 1998 по 2015 працювала на керівних посадах у податкових органах.

 

  • Чернігівська районна державна адміністрація Запорізької області

Кандидат — Попюк Василь Михайлович, декларація подана 1 листопада.

З липня 2017 року перший заступник голови Чернігівської районної державної адміністрації.

З 2004 року працював на різних посадах у Чернігівській РДА.

Постановою Чернігівського районного суду Запорізької області від 22 лютого 2017 року Попюк Василь Михайлович визнаний винним у  вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ч. 2 ст. 172-7 КУпАП (Порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, — ФЗ) накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 5100 гривень.

Правопорушення полягало в тому, що Василь Попюк на підставі особисто підписаних ним Наказів по Управлінню агропромислового розвитку Чернігівської РДА самостійно встановлював собі премії, отримав 4 тис. грн.

Постанову скасовано апеляційним судом, обмежилися усним зауваження через малозначність правопорушення – суспільно шкідливих наслідків від його дій не настало, ступінь конфлікту інтересів незначна, також враховувався і розмір виплат.

Вивчаючи кандидатів ми не можемо зрозуміти, Віталій Туринок змінив свій погляд, та вирішив на посади голів РДА призначати кваліфікованих працівників, лозунг про те, що непотрібно мати досвід роботи державним службовцем вже не актуальний?

Тоді залишається без відповіді питання: навіщо громадяни України на виборах Президента України обирали Володимира Зеленського, якщо на місцях призначаються чиновники, які вірно служили старій владі?

Звертаємось до голови Запорізької ОДА з вимогою залишити практику погодження на відповідальні посади кандидатів від місцевих груп впливу, надалі більш уважно відбирати голів РДА. Пам’ятайте, кожне Ваше рішення стосується долі тисяч місцевих мешканців! Адже місцеві державні адміністрації в межах своїх повноважень здійснюють виконавчу владу на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці, а також реалізують повноваження, делеговані їй відповідною радою.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі