Стало відомо, хто будуватиме запорізькі мости

Стало відомо, хто будуватиме запорізькі мости

Нещасні запорізькі мости знайшли свого підрядника. Сьогодні, 21 лютого, відбувся довгоочікуваний аукціон, у якому визначили переможця.

Тендер на будівництво запорізьких мостів оприлюднено ще 26 листопада. За цей час його учасники мали підготувати тендерну документацію, проте проведення аукціону обіцяного 31 грудня так і не відбулось. 

Початковий варіант тендеру передбачав проведення аукціону вже 31 грудня, та згодом його перенесли на 5 лютого. У вказаний проміжок часу процедуру було призупинено у зв'язку зі скаргами однієї з компаній - ТОВ "Еко-Буд-Трейд". Після цього на розіграш чекали 7 лютого, але довгоочікуваний аукціон провели лише сьогодні, 27 лютого.

Підрядником, який виконуватиме всі необхідні роботи з будівництва запорізьких мостів, стала турецька компанія "Онур". Варто зазначити, що фірма запропонувала свої послуги вартістю 11 918 000 000 грн, це на 422 млн грн дешевше, ніж було запропоновано замовником. 

Наразі компанія очікує остаточного рішення від Служби автомобільних доріг у Запорізькій області. Та завершення аукціону - це вже вагомий крок на шляху до вирішення нагальної проблеми міста.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі