Стало відомо, хто реконструюватиме площу Фестивальну у Запоріжжі (оновлено)

Стало відомо, хто реконструюватиме площу Фестивальну у Запоріжжі (оновлено)

Тендер на реконструкцію площі Фестивальної завершено. Стало відомо, яка фірма виконає відповідні роботи. Як не дивно, фірма першого заступника голови ЗОДА Івана Федорова залишилась "за бортом".

Про це стало відомо з системи електронних закупівель.

Департамент капітального будівництва ЗОДА оголосив тендер на реконструкцію площі Фестивальної ще 4 лютого. Відкриті торги мали відбутися 27 лютого, однак у зв'язку з наявністю скарги від одного з претендентів тендер було перенесено

Тоді ТОВ «Запорожпроект» поскаржився на застосування дискримінаційного підходу в умовах тендерної документації щодо визначення виду і розміру забезпечення виконання договору у вигляді безвідсоткового депозиту, строку будівництва, який за підрахунком підрядника складає 65 місяців, вимог до предмета закупівлі, вимог до надання документів після аукціону й умов проєкту договору

Згодом в одному з розпоряджень Віталія Туринка вартість реконструкції взагалі сягала 135 млн замість заявлених 120 млн.

Наразі тендер завершено вартістю 116,8 млн грн., згідно з пропозицією фірми-переможця - ТОВ Хозхімсервіс, який очікує на затвердження рішення.

Відомо, що ТОВ Хозхімсервіс вже укладав угоди з Департаментом капітального будівництва облдержадміністрації. Зокрема, фірма виконувала послуг з експлуатаційного утримання доріг у Бердянському, Приморському та Вільнянському районах, а також робила прибудову до Банівської ЗОШ Приморського району.

Раніше ми повідомляли про те, що Департамент ЖКГ та комунального будівництва Запорізької ОДА протягом 2018 замовив роботи, вартістю майже 90 млн гривень, фірмі «Хозхімсервіс», посадові особи якої неодноразово підозрювалися в зловживаннях, привласненні бюджетних коштів в особливо великих розмірах і підробці документів. На сьогодні ТОВ «Хозхімсервіс» є фігурантом кримінальних проваджень в чотирьох областях України, а його співвласник був затриманий за підозрою в державній зраді.

Підприємство зареєстроване в Києві по вулиці Зоологічна, д. 4А, офіс 139. Його директором є Марк Кизименко, а в засновниках значаться Давид і Алла Кизименко.

Один зі співзасновників ТОВ «Хозхімсервіс» Олег Кизименко, колишній директор фірми та батько нинішнього керівника Марка Кизименка 11 вересня 2018 був затриманий співробітниками Головного управління СБУ в АР Крим, і щодо нього відкрито кримінальне провадження за ст. 111 КК України - державна зрада.

Нагадаємо, що за вказану вартість підрядники зобов'язуються виконати реконструкцію площі Фестивальної у чотири черги. У технічному завданні виділено наступні пріоритетні роботи - благоустрій та озеленення; електропостачання систем відеоспостереження, павільйонів, систем зовнішньої мережі водопостачання, санвузлу для маломобільних груп населення; монтування електротехнічного обладнання; розробка ґрунту, засипка траншей; укладання трубопроводів тощо. 

У другу чергу планується виконати укладання плитки, розробку газонів, висадження дерев і кущів, устаткування майданчику для відпочинку дорослих, будівництво павільйонів з опаленням та електроенергією і т.п. Під час виконання робіт з останніх двох черг буде встановлено лави, урни для сміття; улаштовано покриття газонів, висаджено дерева та квіти; встановлено поліетиленові труби; налагоджено систему відеоспостереження тощо.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі