Стан захисних споруд Запоріжжя будуть перевіряти двічі на рік

Стан захисних споруд Запоріжжя будуть перевіряти двічі на рік

Наразі у місті 118 об'єктів-укрить, у яких можна розмістити 112 тисяч людей на 48 годин.

В Запоріжжі нарешті привели до ладу усі наявні в місті захисні споруди системи цивільної оборони. Підтримувати їх у належному стані покликані перевірки об'єктів, які відтепер будуть виконуватися двічі на рік, повідомили в Запорізькій міській раді.

Наразі у місті нараховується 118 об'єктів, які можна розглядати у якості укрить. Загалом вони вміщають до себе не менше 112 тисяч людей на строк до 48 годин. Як запевняють у міськраді, усі укриття обладнані запасами води (із розрахунку у два літри на добу на одну людину), засобами надання медичної допомоги, гасіння пожежі, місцями для сидіння (лавками та стільцями) та шанцевим інструментом.

Також у місті визначено 1950 підвальних укрить, які розраховані на перебування у них до 4 годин. Усі ці місця – як коротко-, так і довгострокові укриття позначено на інтерактивній карті.

"Було запропоновано провести інспекції простіших укриттів у два етапи. Перший стартує з 9 вересня. Районні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій перевірятимуть всі 118 укриттів, які визначені для 48-годинного перебування. Другий етап передбачає вибіркову перевірку не менш ніж 15 об’єктів у кожному з районів з переліку 1950 підвальних приміщень, визначених для короткострокового перебування. Він розпочнеться з 16 вересня. За результатами перевірок будуть складені акти. У випадку виявлення недоліків, їх будуть оперативно усувати", – сказано у повідомленні на сайті міськради.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі