"Старі" обличчя нової влади гальмують розвиток держави: досвід Запоріжжя

'Старі' обличчя нової влади гальмують розвиток держави: досвід Запоріжжя

Чи можливий належний розвиток держави за наявності "старих" облич у новій владі? Навряд. І в Запоріжжі є яскравий приклад такого процесу - недобудовані мости. Восени прем'єр-міністр України анонсував оголошення тендеру на будівництво та початок активної роботи, але питання ще довго залишатиметься проблемним.

Як зазначив експерт в економічній сфері діяльності Сергій Лямець, особливу кваліфікацію та спеціалізовану техніку для будівництва мостів має "Мостобуд", який функціонує вже понад 60 років. Найвідоміший проєкт компанії - недобудована Подільсько-Воскресінська мостова переправа, яка не працює ще з часів Віктора Януковича.

Очільник фірми Володимир Продівус отримав передплату за будівництво моста, але не виконав необхідний об'єм робіт. До чого тут "Мостобуд"? Саме ця компанія будувала міст у Запоріжжі з 2004 по 2011 роки. Наразі фірма має безліч боргів, які, імовірно, не збирається повертати. 

Очікується, що будівництво запорізьких мостів виконуватимуть іноземні компанії, але не виключення, що участь у тендері візьме ще й українська фірма. За словами Сергія Лямця, може повторитися історія попередніх років: "Мостобуд" надаватиме спеціалістів і техніку під прикриттям. 

Тож, якщо Володимир Провідус візьме участь у тендері, то результат впливу "старих" облич на нову владу можна передбачити.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі