Стартап року: як директор ФК "Металург" віддав підряд "недоневістці"

Стартап року: як директор ФК 'Металург' віддав підряд 'недоневістці'

Директор муніципального футбольного клубу "Металург", без конкурсу віддав тендер на харчування футболістів дівчині свого сина. Ціна питання: 703 тис. грн

2 вересня комунальне підприємство  "Міський футбольний клуб “Металург" уклало угоду з ФОП Маланічева Марія Юріївна щодо надання послуг з харчування загальною вартістю 703 тис. грн. Про це повідомляється у системі електронних закупівель "Прозоро".

Уклали угоду на основі безконкурсної переговорної системи. Так, підприємниця має впродовж 128 днів забезпечувати замовника обідами у форматі “шведського столу” вартістю 5492 грн/добу у приміщені за адресою пр. Соборний, 232, яке розраховане на 60 сидячих місць, з шістьома телевізорами, доступом до інтернет-мережі за допомогою Wi-Fi, системою кондиціонером та обігріву у зимовий час (заплановане меню за посиланням), повідомляють Наші гроші. Запоріжжя.

Марія Маланічева зареєстрована підприємницею у червні поточного року. На закупівлі її інтереси за довіреністю представляла Єлизавета Плахута.

Згідно з даними зі сторінки Єлизавети Плахути у соцмережі “Facebook”, вона перебуває у близьких стосунках з Максимом Лупашком – сином директора КП “Міський футбольний клуб “Металург”, що підтверджується численними світлинами у соціальних мережах.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі