Статки прокурора, ліквідація Департаменту екології, створення служби інспекторів: підсумки дня

Статки прокурора, ліквідація Департаменту екології, створення служби інспекторів: підсумки дня

Найголовніше за 28 листопада

У Запорізькій обласній державній адміністрації скоротили Департамент екології

У  Запорізькій обласній  держаній адміністрації буде скорочено Департамент екології та природних ресурсів. Про це виданню стало відомо з власних джерел.

Розпорядженням голови Запорізької ОДА від 28 листопада № 588 змінено структуру підрозділів адміністрації без зміни граничної штатної чисельності їх працівників.

Основні зміни стосуються працівників Департаменту екології, діяльність якого припинили у зв’язку із створенням нового структурного підрозділу – Департаменту агропромислового розвитку та захисту довкілля. Більше тут.

Приховані статки вільнянського прокурора: як збудувати елітний будинок

Ми продовжуємо розповідати про діяльність та матеріальні збагачення високопосадовців.

В продовження розслідування діяльності прокурора Вільнянського відділу Токмацької місцевої прокуратури Запорізької області Коваленка Олександра Олександровича журналістів зацікавив саме  4 розділ відображений у щорічній декларації. Більше тут.

У Запоріжжі містяни підтримали ідею щодо недопущення забудови узбережжя Дніпра

Запоріжани підтримали петицію «Про недопущення забудови території рекреаційного призначення на узбережжі р. Дніпро ТОВ «Бізнес Олімп» та скасування рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради №202/2 від 27.05.2019, як такого, що винесено кулуарно та всупереч вимогам Закону».

Ініціатором ідеї став заступник голови ГО «Справжні дії» Максим Кисельов. Більше тут.

Як одесити «прожарили» запорізьких військових

У серпні 2018 року за результатами відкритих торгів, проведених Квартирно-експлуатаційним відділом міста Запоріжжя з ТОВ «Никтепло», було укладено договір на постачання 1723 Гкал теплової енергії, строк надання послуг з 1 жовтня до 31 грудня, вартість послуги складала 2 493 000 грн.

За умовами договору передбачалось опалення протягом опалювального періоду та підігрів води військового містечка № 9 за адресою: Запоріжжя, вул. Іванова, 1б, військова частина А1978. Більше тут.

Представник Запорізької облради подав клопотання щодо нагородження свого керівника

У Запорізькій обласній раді зареєстрували проект подання рішення про нагородження Григорія Самардака грамотою Верховної Ради України. Відповідний документ опублікували на сайті обласної ради.

Депутат облради Єгор Семенков, 22 листопада, подав пояснювальну записку до проєкту рішення Запорізької обласної ради: «Про порушення клопотання щодо нагородження Почесною грамотою  Верховної Ради України Самардака Г. В. Більше тут.

Для створення Запорізької служби інспекторів з паркування виділять 1 мільйон гривень

Запорізька міськрада проголосувала за проект рішення про створення паркувальної інспекції. Первісна програма передбачає штат інспекторів у 6 осіб. На діяльність інспекції, в тому числі, виплату зарплат бюджет передбачає близько мільйона гривень. На базі департаменту правового забезпечення створять новий підрозділ — службу інспекторів з паркування. Таке рішення прийняли депутати міської ради під час сесії. Більше тут.

Що приховують історичні пам'ятки Запорізької області: Замок Попова

Запорізький регіон славиться безліччю колоритними та насичено культурно-історичними пам'ятками. Якщо хочете дізнатись, де можна провести вихідні — наша редакція хоче поділитися з Вами інформацією про "Замок Попова". Більше тут.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі