Стрілянина та цеглини: на житло першого заступника Запорізької ЗОДА вчинили замах невідомі особи

Стрілянина та цеглини: на житло першого заступника Запорізької ЗОДА вчинили замах невідомі особи

У Мелітополі невідомі особи побили вікна квартири першого заступника голови Запорізької обласної державної адміністрації Івана Федорова закидавши їх цеглинами. Повідомляють ЗМІ.

Відомо, що пан Федоров мешкає у котеджному містечку по вулиці Брів-ла-Гайард, куди після інциденту виїхали співробітники поліції та СБУ.

Деякі очевидці також заявляють, що чули навіть стрілянину. У свою чергу пан Федоров підтвердив інцидент який стався, зазначивши, що це політичний тиск. Повідомляє «РіаМелітополь».

"Думаю, що попереду виборча кампанія і кожен раз, коли ми підходимо до виборів, у нас трапляються подібні ЧП. Упевнений, що ця подія пов'язана і з низкою подій розбитого скла в ресторанах сім'ї нашого колеги і представника влади - і. о. мера Романа Романова. Це спосіб тиску на владу. Нас з Романом Вікторовичем об'єднує одне - керівництво та розвиток міста Мелітополь. І наші опоненти таким способом намагаються тиснути на нас морально. Не виключено, що будуть спроби і фізичного тиску. Але такими методами нас не залякати і не зіштовхнути з дороги до мети розвивати місто. Тому я з посмішкою про це говорю", - прокоментував Іван Федоров.

Наразі заступник ЗОДА написав заяву на невідомих злочинців. Правоохоронні органи ведуть слідство.

Нагадаємо, новий голова області розпочав свою діяльність з рихтування кадрової політик  в ЗОДА. На відео голова ЗОДА зачепив злободенні питання, які турбують не одного запоріжанина. Наприклад, чи залишиться на посаді перший заступник, з кримінальним реноме – Іван Федоров, на що пан Боговін відповів вичерпно: «Нет дорогие мои, Фёдоров будет уходить». Аналогічна відповіді чекала на заступника Володимира Тарасенка.

 

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі