"Стрімкий зліт" запорізького мера

'Стрімкий зліт' запорізького мера

Сьогодні, мер Запоріжжя зачитав свій щорічний звіт про виконану роботу, під гаслом «Стрімкий зліт». Повідомляє "Актуальне".

Усі присутні могли сьогодні завітати у Запорізьку міську раду, щоб послухати міського голову про виконану роботу. Хвалена праця почалась з виконаних робот запорізького аеропорту і зведення нового терміналу в ньому вартістю близько 750 мільйонів гривень, поліпшення у сфері громадського транспорту, впровадження програми «Безпечне місто», реконструкція проспекту Маяковського, Правобережного пляжу, шляхопроводів, ремонті доріг, відкриття дитячих садків, ремонтах в медустановах, музичних фестивалях та футбольному клубі «Металург».

Торкнулися навіть злободенної теми – екологія. Буряк зазначив що робота у цьому напрямку ведеться був підготовлений Меморандум з промисловими підприємствами, зменшено кількість шкідливих викидів - 1,6 тонн на рік і обсяги забруднення водних ресурсів - 1,5 млн метрів кубічних в год. Так  анонсував 4-е захід на 2020 рік, в ході якого піднімуть гострі питання промислових забруднень. Однак чомусь досі у Запоріжжі повітря не як на Мальдівах, та займає рейтингову сходинку серед міст із найбруднішим повітрям.

Нагадаємо, за весь час перебування на посаді,Володимир Буряк  дав 57 політичних обіцянок, які повинні були змінити місто на краще. Однак зі всієї кількості виконані тільки 26 обіцянок, у процесі виконання 15, а ось чи дочекаються своєї черги до кінця мерського строку ще 16 - невідомо.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі