Суд над головою спілки підприємців,фракційні зміни у міськраді та фейки обладміністрації: підсумки дня

Суд над головою спілки підприємців,фракційні зміни у міськраді та фейки обладміністрації: підсумки дня

Найголовніше за 6 травня

Депутат Запорізької міськради проміняв «Запоріжсталь» на КП: приховані статки

Продовжуємо аналізувати декларації чиновників, держслужбовців та депутатів Запоріжжя та області. Сьогодні розповімо про Юрія Орєшкіна, який проміняв посаду начальника управління на «Запоріжсталі» на крісло директора комунального підприємства Запорізької міськради. Більше тут.

У Запорізькій області відремонтують 34 кілометри дороги за 390 мільйонів

У Запорізькій області запустили роботи з поточного середнього ремонту і на автодорозі курортного напрямку Н-30 Василівка –Бердянськ. На сьогодні, в роботі вже 3 ділянки автодороги. Більше тут.

У Запоріжжі відбудеться суд над головою спілки підприємців

Завтра, 7 травня, у Запоріжжі відбудеться суд над головою спілки підприємців "Ніка" Лідією Кривенко. Очільницю звинувачують у порушенні карантинних заходів під час проведення автопробігу на підтримку запорізького бізнесу. Більше тут.

Два автомобілі та заощадження у євро: що декларує ректор Запорізького національного університету

Всі ми знаємо, що робота у сфері освіти на жаль приносить не марнославні кошти, про тих хто вкладає розум у голови дітей та молоді, влада згадує не в першу чергу. Однак, якщо із зарплатною вчителів та викладачів зрозуміло, то грошові статки ректора залишаються у тіні. Тому сьогодні на ваш розсуд представимо декларацію ректора Запорізького національного університету – Миколи Фролова. Більше тут.

Фракційні зміни у Запорізькій міській раді: хто із депутатів залишився при партії?

Напередодні місцевих виборів, які заплановані на осінь поточного року, запорізькі можновладці та їх партії ведуть активно свою діяльність, хтось створює нові об’єднання, а хтось метушиться із партії до партії, але загалом «на манеже все те же». Більше тут.

Фейк від представництва Запорізької обладміністрації?

Наше видання вчора отримало на запитувану нами інформацію - перелік заробітних плат посадовців з адміністрації та копію табелю обліку робочого часу за березень. Однак, порівнявши ці два документи бачимо, що для Олександра Зубченка - пан Туринок тимчасово втратив працездатність на чотири дні – у період із 27 по 30 березня. Для нашого видання голова області "трудився не покладаючи рук" протягом місяця й отримав при цьому 56 919 грн заробітної плати. Більше тут.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі