Суд не задовольнив клопотання СБУ щодо арешту майна запорізького аеропорту

Суд не задовольнив клопотання СБУ щодо арешту майна запорізького аеропорту

Жовтневий районний суд Запоріжжя розглянув позов слідчих Київської СБУ щодо кримінальних дій на території аеропорту, де просили дозволити арешт майна КП «Запорізький міжнародний аеропорт».

6 лютого відбулось відкрите засідання суду, де розглядалась справа щодо вище згаданого об’єкту, по статтям: привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, зловживання владою або службовим становищем та службове підроблення.

Нагадаємо, співробітники Служби безпеки України проводили обшуки на території аеропорту, де перевіряли будівельні акти по яким аналізували реальні факти виконаних робіт та фікцію, проводили допит робітників, у яких забрали засоби зв’язку. Ймовірна причина перевірки - корупційні схеми щодо відмивання коштів на об’єкті.

Зазначається, що під час обшуку було вилучено не лише гроші, але й документи. Зокрема, ті, що стосуються будівництва злітно-посадкової смуги та терміналу. У зв'язку з цим пуско-налагоджувальні роботи тепер неможливі, а також під загрозою знаходиться запуск рейсів, квитки на які вже придбані пасажирами.

Однак керівництво комунального підприємства поскаржилось на дії служби, назвавши їй сфабрикованими.

Розглянувши суть справи суд відмовив у задоволені позову, а також наказав негайно повернути майно, яке було вилучено під час обшуків.

Повний текст ухвали суду буде оголошено вже 11 лютого.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі