Суд пом'якшив покарання експоліцейському, підозрюваному у замовному вбивстві

Суд пом'якшив покарання експоліцейському, підозрюваному у замовному вбивстві

Суд змінив запобіжний захід колишньому поліцейському, якого обвинувачують в організації замовного вбивства. Однак прокуратура готова оскаржити рішення та відстояти свою позицію в апеляційному суді.

Експрацівник Шевченківського відділення поліції та двоє осіб підозрюються в організації замаху на вбивство місцевого мешканця. Досудове розслідування проводилось під керівництвом прокуратури Запорізької області та мелітопольським ТУ ДБР. 

Слідчі встановили, що колишній правоохоронець за посередництва двох запоріжан підшукав "виконавця" вбивства. Зазначається. що замовником став іноземець, у якого склалися недоброзичливі відносини з громадянином, на життя якого посягали зловмисники.

Замовний "виконавець" не став реалізовувати свою місію, а звернувся до відділу поліції. Правоохоронці зімітували злочин з метою отримання додаткових доказів.

Нещодавно суддею Мелітопольського міськрайонного суду було подовжено тримання колишнього поліцейського під вартою. Проте визначено розмір застави у сумі 189 тис грн. Обласна прокуратура не погодилася звідповідним рішенням, внаслідок чого буде вирішено питання про подання скарги до апеляційного суду.

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі