Суд скасував постанову ДБР про закриття справи проти нардепа із Запоріжжя

Суд скасував постанову ДБР про закриття справи проти нардепа із Запоріжжя

Народного депутата від "ОПЗЖ" із Запорізької області Олександра Пономарьова обвинувачують у нападі на журналістів. Нещодавно слідчий ДБР закрив кримінальне провадження проти обранця, однак вчора, 25 червня, столичний суд скасував цю незаконну постанову.

Про це повідомили у виданні "Цензор.нет" з посиланням на допис на сторінці журналіста Івана Марусенка.

За словами журналіста, "25 червня Шевченківський районний суд м. Києва скасував постанову слідчого ДБР Амеліна від 08.05.2020 р., який незаконно закрив кримінальне провадження проти нардепа Пономарьова, який 7 лютого 2018 року біля зали засідань Верховної Ради напав на мене і мого колегу Михайла Криворучкіна, вирвав наші два телефони, коли ми знімали його, виконуючи професійні обовязки журналістів, та намагався втекти". 

Крім того, раніше постраждалі журналісти ініціювали звернення до Генпрокурора Ірини Венедіктової щодо закриття кримінальної справи слідчим ДБР. Однак пані Венедіктова навіть не розглянула подану скаргу, чим порушила вимоги кримінального процесуального кодексу України в частині здійснення нагляду за законністю дій правоохоронних органів.

Нагадаємо, що 7 лютого Олександр Пономарьов у стінах Верховної Ради вихопив з рук і забрав мобільний телефон у кореспондента Цензор.нет Івана Марусенка. У цей час журналіст знімав коментар народного депутата. 

Того ж дня у прокуратурі розпочали кримінальне провадження щодо перешкоджання народним обранцем професійній діяльності журналістів. 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі