Суд виправдав СБУшника-хабарника

Суд виправдав СБУшника-хабарника

Запорізький суд виправдав експрацівника УСБУ від звинувачень в отриманні хабаря за вплив на слідчого поліції.

Про це повідомили "Наші гроші" з посиланням на судовий вирок.

Згідно з матеріалами справи, у 2014 році  на Запорізькому титаново-магнієвому комбінаті виявлено порушення зберігання залишків хлорвмісного титану і розпочато кримінальне провадження. Через рік на відповідне підприємство із перевіркою завітали представники податкової служби та заблокували виплату ПДВ.

Як дізналась адміністрація ЗТМ, ініціатором перевірки була СБУ. Позаштатний радник директора ЗТМК начебто зв’язався із представниками СБУ. За закриття справи сбушник нібито захотів 50 тис. грн., які мали перерахувати благодійному фонду. Зазначається, що пізніше відбулась одна зустріч із оперативником СБУ та його начальником, які попросили доплату у розмірі 150 тис. грн. Через Viber було відправлено листа із реквізитами благодійного фонду і сплачено 25 тис. грн. Гроші були надіслані від ТОВ «Титан Україна», оскільки ЗТМК не мало права надавати благодійну допомогу.

Директор фонду підтвердив надходження коштів, але повідомив, що у той час один із працівників СБУ хворів на онкозахворювання і збиралися кошти на лікування.

Протокол про зняття інформації з Viber не складений та суду не наданий, тому суд не зміг її перевірити. Частину матеріалів НСРД визнано недопустимими, оскільки прокурор не надав суду протокол про результати контролю за вчиненням злочину. Відтак суд не довів провину працівника СБУ.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі