Суд зобов’язав «Запорізький абразивний комбінат» виплатити міськраді орендну плату за землю

Суд зобов’язав «Запорізький абразивний комбінат» виплатити міськраді орендну плату за землю

Запорізький господарський суд зобов'язав «Запорізький абразивний комбінат» виплатити орендну плату Запорізькій міській раді. 

Так, позов прокуратури про стягнення доходу було задоволено Господарським судом Запорізької області 2 березня 2020 року. За результатами судового засідання було вирішено стягнути дохід з ПАТ «Запорізький абразивний комбінат» від безпідставно набутого майна у розмірі 19 628 тис. грн.

Зазначається, що промислове підприємство використовувало земельну ділянку комунальної власності площею майже 50 га, на якій було розміщено промисловий майданчик без належного оформлення права користування землею, що позбавило Запорізьку міську раду як власника землі можливості отримати дохід у вигляді орендної плати за землю. У зв’язку з цим  за період з 1 березня 2015 року по 21 грудня 2017 року сума недоотриманих коштів становить 19 628 тис. грн.

Внаслідок недоотримання бюджетом орендної плати за землю обласна прокуратура у 2018 році звернулась із позовом до суду, який задовольнили після перегляду судами усіх інстанцій, повідомляють ЗМІ.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі