Сумнівні операції у дитячій лікарні,"простой" запорізьких мостів та "зима що нас змінила": підсумки дня

Сумнівні операції у дитячій лікарні,'простой' запорізьких мостів та 'зима що нас змінила': підсумки дня

Найголовніше 21 листопада

Сумнівні операції в дитячій лікарні Запоріжжя

У нашій країні й до сьогодні популярною залишається практика хабарництва. І боротьба з цим явищем поки, що безуспішна. Сьогодні під нашим прицілом опинилися схеми держ- та комунальних закладів Запоріжжя.

Так, фірма ТОВ «Аметрін ФК», а також ТОВ «Аптека Аірмед», що входять до складу групи компаній «Аптека 95», неодноразово ставали переможцями конкурсів на закупівлю фармакологічної продукції до запорізьких комунальних закладів. Як нам стало відомо, у відношенні до посадових осіб групи компаній «Аптека 95», відкрито кримінальне провадження №442018220000001300 від 22.10.2018 року, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 с.368, ч.3 с.369 КК України. Більше тут.

15-річний «простой» запорізьких мостів подовжиться, а перші особи в курсі?

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков, під час візиту до Запоріжжя, повідомив, що наразі грошей на будівництво мостів немає.

Втім зазначимо, навіть, якщо у держбюджеті на 2020 рік будуть закладені гроші на будівництво мостів, розпочати проведення відкритих торгів не можливо, у зв’язку з відсутністю проєктно-кошторисної документації. Більше тут.

 "Зима, що нас змінила": Як запоріжани приєдналися до національної боротьби

Сьогодні, 21 листопада, рівно шість років тому небайдужі українці вийшли на вулиці і висловили свою позицію щодо євроінтеграції. Після рішення уряду про призупинення процесу підготовки до підписання Угоди асоціації України з ЄС народ вийшов на майдани у всіх містах держави. З того часу цей день в Україні відзначають як День Гідності та Свободи, адже саме шість років тому розпочалася революція, яка переродила українську націю. Більше тут.

Директор Приазовського Нацпарку поставив можновладців у незручну позу

Запорізька обласна державна адміністрація проінформувала наше видання про погодження Віталієм Туринком звільнення директора Приазовського національного природного парку Дмитра Воловика.

Віталій Туринок у своєму листі зазначає наступне:

 «З огляду на незадовільний темп виконання робіт, Запорізькою обласною державною адміністрацією погоджено пропозицію Мінприроди про звільнення Д. Воловика з посади директора Приазовського національного природного парку». Більше тут.

Запорізькі аграрії організували "коридор ганьби" для столичних чиновників

Сьогодні в обласному центрі молоді стартували «Діалоги про Україну». Тему засідання - зміни системи управління земельними ресурсами - обговорювали з криками «Ганьба». 

Більше сотні фермерів з’їхались з різних районів області до Запоріжжя, щоб організувати для столичних чиновників "Коридор ганьби",а саме для заступника міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Тараса Висоцького та уповноваженого із земельних питань Романа Лещенка. Більше тут.

Головна "артерія" запорізьких земель: проспект Соборний

Редакція "Факти Запоріжжя" продовжує знайомити читачів із цікавими відомостями про місто. Сьогодні у центрі сюжету - головна "артерія" запорізьких земель - проспект Соборний.

Проспект Соборний — центральна та найдовша вулиця Запоріжжя протяжністю12,8 кілометра.Формувався проспект протягом усього часу розвитку міста. Більше тут.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі